Захист Вітчизни

Лист МОНУ від 06.12.2017 р. № 1/9-661 "Щодо листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 24.11.17 р. " 2. - 2670/17-179" (ознайомити вчителів Захитсу Вітчизни)

Збільшення призовного віку

********************************************************************************

Символіка  Ради національної безпеки і оборони України (затв.20.10.2017)

Навчальна  програма  Захист Вiтчизни. Рiвень стандарту. затверджена 30.10.2017

План дій щодо реалізації стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки

Стратегія  національно-патріотичного виховання дітей та молоді

на 2016-2020 роки

Наказ від 18.09.17 р. №  2-17/79 "Про підсумки військово-патріотичного мвиховання учнівської молоді та організацію зазначеної   роботи   у   загальноосвітніх   і позашкільних   навчальних   закладах   на 2017 – 2018 навчальний рік"

Інформація щодо викладання предмета “Захист Вітчизни”

Центр воєнної політики та політики безпеки засвідчує Вам свою повагу та надає інформацію щодо видання за сприяння Міністерства освіти і науки України спеціальної інформаційно-довідкової вкладки “Захист Вітчизни” до журналу “Оборонний вісник”.