Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ! ПОЇЗДКА У ВІННИЦЮ.ПРОГРАМА.

Увага!!! Зміни!!! Керівникам ЗЗСО!   Навчання  учителів Нової української школи (1 клас) щодо використання в навчальному процесі наборів LEGO відбудеться 20.08.2018 р. о 10.00 год. на базі ЗОШ І-ІІІ ст.№1. ( Явка обов'язкова. При собі мати залікові картки)

 

Відділ  освіти Камянка-Бузької  РДА  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади директора Комунальної установи ”Інклюзивно-ресурсний центр” Камянка-Бузької районної ради Львівської області

 

НАДТЕРМІНОВО КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! Надати інформацію до 17.00 год. 15.08.2018 р. щодо навчання у ЗЗСО району ШТИБЕЛЯ МАР'ЯНА БОГДАНОВИЧА 29.07.2009 року народження на електронну пошту відділу освіти для Калінської Н.В. 

До уваги керівників ЗЗСО! Графік навчання учителів Нової української школи (1 клас) щодо використання в навчальному процесі наборів LEGO. (Графік у прикріпленому файлі. Явка обов'язкова)

Лист Кам'янка-Бузької РДА від 03.08.18 р. № 2328/02-21 "Підготовка спортивних споруд"

Інформація відповідальним за енергоменеджмент!!!! 

Керівникам ЗЗСО!!! Подати інформацію до 09.08.2018 року 1700год  на електронну пошту відділу освіти "Для Н.Р.Біди - результати державної підсумкової атестації"

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! Зобов'язуємо надати відповідь на електронну пошту відділу освіти для Т.Бахур до 12год. 00хв. 23.07.18р.  про те, чи будуть використовуватися  освітні програми, які вказані у переліку!!! 

До оплати: ГУДКСУ у Львівській області, МФО: 825014, ЄДРПОУ: 36767790

№ рахунку 31114106013227  Код платежу 21081100 Держбюджет Кам'янка-Бузького р-ну Львівської області.

ТЕРМІНОВО!!! Керівникам ЗЗСО!!! Розмістити інформацію щодо фінансової звітності за І півріччя 2018 рік  на сайтах навчальних закладів!!! (Інформація знаходиться у рубриці   "ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ" у розрізі ЗЗСО району) до 16.07.18 р. 

 

 

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! 

Повідомляємо про те, що ПОТРІБНО ОТРИМУВАТИ документи (атестати та свідоцтва) з 16.00 год.  27.06.2018 р.

************************************************

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! 

Повідомляємо про те, що ПОТРІБНО ОТРИМУВАТИ документи (атестати та свідоцтва) з 15.30 год.  20.06.2018 р.

************************************************

ТЕРМІНОВО!!! Керівникам ЗЗСО!!! Розмістити інформацію щодо фінансової звітності  за 2018 рік  на сайтах навчальних закладів!!! (Інформація знаходиться у рубриці   "ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ" 

у розрізі ЗЗСО району) (інформацію перевіряють у ДОН ЛОДА)

****                    *****                     *****

Керівникам ЗЗСО!!!  До 13.00 год. 20.06.18 р. на електронну скриньку відділу освіти з темою: "Накладна на отриману техніку для Н.Й. Яремко" надіслати скановані накладні на отриману техніку у червні 2018 р. від О.Очича  

 *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  *  

ТЕРМІНОВО!!! Керівникам ЗЗСО!!! Розмістити інформацію щодо фінансової звітності на сайтах навчальних закладів!!! (Інформація знаходиться у рубриці "ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ" у розрізі ЗЗСО району)

*  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  * *  *  *  *   

Упродовж 15 – 17 червня з нагоди 127-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків».

Молоді українські гурти, футбол босоніж, виступи кінологів, показ війькової техніки, спортивні забави, інтелектуальний блок, велопробіг, показові виступи та майстер-клас від клубу “Бойового гопака”, кінопокази, лекції, гутірки, дискусії, майстер-класи –  це все у програмі фестивалю.

Молодіжний фестиваль “Зашків”  пропагує здоровий спосіб життя, а тому продаж, вживання, розповсюдження алкогольних та наркотичних засобів суворо заборонені.

Зазначимо, захід традиційно організовують Львівська обласна державна адміністрація, молодіжні громадські організації Львівщини за підтримки Міністерства молоді та спорту України  на історичному місці – Батьківщині Євгена Коновальця у селі Зашків, Львівської області.

Вхід для усіх вільний!

Т Е Р М І Н О В О!!!      К е р і в н и к а м  З З С О!!! 

Відділ освіти Кам'янка-Бузької РДА інформує, що заняття ІІІ очної сесії навчання вчителів  НУШ відбудеться  з 11.06.18 р. по 15.06.18 р.  0 10.00 год. у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам'янка-Бузька. 

Заступники керівників ЗЗСО з навчально-виховної роботи можуть прослухати курс за власним бажанням. Їх явка не обов'язкова!!!! 

___________________________________________________________

"Конкурсний відбір підручників для 5 та 10 класу"

Посилання: https://www.youtube.com/channel/UCVu0CPqTBwN4VdpFExPZ_fA

Роз’яснення щодо замовлення вибірково-обов’язкових предметів

Школам надається можливість обрати тільки 2 вибірково-обов’язкових предмети.  Якщо два паралельні класи замовляють різні вибірково-обов’язкові предмети, у сумі вони складуть прогнозований контингент двох класів помножений на 2 предмети (якщо є паралельні класи можна обирати 3 предмети . Тобто якщо у Вас є 2 паралельні класи по 30 учнів в кожному, то Ви замовляєте один предмет у кількості 60 підручників, а два інших по 30, що у сумі становитиме 120 підручників з 3 предметів. На наступний рік при замовленні підручників на 11 клас, ви зможете окремо дозамовити вибірково-обов’язкові предмети, які розраховані на 2 роки, а також обрати третій предмет, який не мув замовлений у 2018 році, якщо буде потрібно.

ЯКЩО ШКОЛАМИ ДОПУЩЕНО ПОМИЛКУ І ЗАМОВЛЕНО ПРЕДМЕТА ТО ПОТРІБНО СКАСУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ І ЗДІЙСНИТИ ЩЕ РАЗ.

Щодо замовлення підручників 5 і 10 класу:

- замовляється у 5 класі - тільки історія, а інформатика ще не пройшла конкурс;

- замовляється у 10 класі все крім хімії та біології, також не пройшли конкурс. 

ТЕРМІНОВО!!!! До 15.00. год. 07.06.2018 р.

зробити ЗАМОВЛЕННЯ  підручників для 5 та 10 класів

(передній раз було замовлення і вибір авторів підручників)

замовлення проходить через програму "КУРС+школа"

_____________________________________________________________

06.06.2018 р. о 11.00 год. відбудеться вебінар

Керівникам ЗДО!!! До 17.00 год. 05.06.18 р. надати інформацію щодо оснащення засобами безперешкодного доступу на електронну пошту відділу освіти з темою: "Для Магеровської Н.Ф. - оснащення засобами безперешкодного доступу"

Прохання допомогти!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

К е р і в н и к а м    З З С О!!!  Відділ освіти Кам'янка-Бузької  РДА  надсилає для ознайомлення розподіл субвенції НУШ (зауваження надсилати до 14.00 04.06.18 р. на електронну пошту відділу освіти з темою: "ДЛЯ ПЕТРИК. Субвенція. НУШ")

 __________________________________________________________________

Т Е Р М І Н О В О!!! К е р і в н и к а м    З З С О!!! 

Відділ освіти Кам'янка-Бузької РДА інформує, що заняття ІІІ очної сесії навчання вчителів та заступників керівників ЗЗСО НУШ відбудеться (орієнтовно) з 11 - 15.06.18 р. 

Просимо надіслати відкориговані графіки відпусток даних педагогів до 15.00 год. 01 червня 2018 року (на запит бухгалтерії відділу освіти) в темі "Для Петрик Т.Р."

__________________________________________________________________

Терміново! Директорам шкіл шкільним координаторам конкурсу " Кенгуру"

Шановні координатори!   Заберіть, будь ласка, у методичному кабінеті матеріали конкурсу.

Інформаційні вісники і лекала відайте учасникам осіннього етапу конкурсу, магнітики і сертифікати – учасникам  весняного етапу конкурсу.

У зв'язку з неправильним кодуванням робіт окремими учасниками конкурсу " Кенгуру", залишилися учні, приналежність яких до школи неможливо встановити. Крім того, можливо серед учасників є не ваші діти. Уважно вичитайте і повідомте районного координатора конкурсу Яцик Н. П.

 1. Збитковська Д.      -      9 кл.
 2. Залецький М.        -      5 кл.
 3. Онушканич М.      -      7кл.
 4. Фамуляк В.           -      8кл.
 5. Турська М.            -      6кл.
 6. Пархоменко С.      -      7кл.
 7. Гарасимів О.         -      10кл.
 8. Леско В.               -       4кл.
 9. Зубавленко  М.     -       6кл.
 10.  Литвинчук О.       -       6кл.
 11.  Олексів А.            -       6кл.

                                          Методист                         Яцик Н. П.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги керівників ЗЗСО І-ІІІ ст.!!!

Повторно інформуємо, що на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua, «Керівникам навчальних закладів»), на сторінці освітнього закладу (логіни та паролі Ви маєте), в розділі «Пункти проведення ЗНО», напередодні тестування з певного навчального предмета можна завантажити

Інформацію щодо місця проходження ЗНО (за предметами).

Уже сформовані списки на ЗНО з англійської мови, які слід роздрукувати та передати особі, призначеній Вашим наказом для супроводу учасників ЗНО з даного предмета.

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ  НА   ЗНО  З  ГЕОГРАФІЇ   08. 06. 2018 р.

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ  З  ІСТОРІЇ  УКРАЇНИ   06. 06. 2018 р. (З ВИПРАВЛЕННЯМ)

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ НА ЗНО З  БІОЛОГІЇ 04.06.2018 р.

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ НА ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 01.06.2018 р.

ВАЖЛИВО!!! Керівникам ЗЗСО і ЗДО!!! Подати до 01.06.18 р. пропозиції на електронну пошту відділу освіти для М.Дмитрів "Щодо формування переліку проектів державно-приватного партнерства"

ТЕРМІНОВО!!! Керівникам ЗЗСО!!! Подати до 15.00 год. 22.005.18 р. на електронну пошту відділу освіти для Т.Бахур "Потребу найбільш необхідних дидактичних матеріалів,  сучасних меблів, комп’ютерного обладнання для учнів початкової ланки "НУШ"" 

ТЕРМІНОВО!!! Керівникам ЗЗСО!!!

До 18.00 год. 21.05.18 р. подати годину проведення свята "Останнього дзвоника"

Шановні колеги! Прошу Вас максимально, по усіх можливих каналах поширити інформацію про Марафон

який ми проводимо 18 травня.  Матеріали для поширення знайдете за посиланням http://inschool.ranok.com.ua/ .

Дякую всім.З повагою, Володимир Лелюх   mailto: volodymyr.leliukh@ranok.com.ua


Раді повідомити Вам, що видавництво «Ранок» разом із профільними фахівцями організовує 18 травня 18 р. з 14:00 до 20:00 онлайн-марафон «Нова українська школа: 30 важливих питань» на платформі http://inschool.ranok.com.ua/. Запрошуємо Вас та всіх бажаючих педагогів і батьків до участі. Більш детальна інформація у доданому документі.

Наказ від 15.05.2018 р. № 2-18/50 "Про затвердження в районі пунктів  проведення ЗНО- 2018 року та організований довіз школярів району до пунктів тестування "

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ   НА   ЗНО  З  УКР МОВА    24. 05. 2018 р.

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ   НА   ЗНО  З  МАТЕМАТИКИ    22. 05. 2018 р.

Н А Г А Д У В А Н Н Я!!!

         Роботи учнів 7-10 класів для участі у науково-практичній конференції „Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!” просимо

подати до 20 травня 2018 року у районну раду м. Кам’янка-Бузька (Литвин О.П.).

___________________________________________________________

Свято Молоді «Велети українського духу: Ярослав Осмомисл,

Данило Галицький, Андрей Шептицький, Григорій Хомишин, Ярослав Пастернак, Йосип Сліпий, Іван Павло ІІ, Любомир Гузар, … - будівничі України, лідери нації»

___________________________________________________________

Шановні пластуни Кам’янка-Бузького району! Запрошуємо Вас на міжстаничне

Свято Весни 2018, яке буде проходити

з  18 по 20 травня 2018 року поблизу с.Ражнів х.Баби Бродівського району.

Пластуни Станиці Красне

***********************************************************************************************************

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ЗЗСО!!!!

Початок навчань з питань охорони праці - 11 год 00 хв - 17 травня 18 р. (четвер)

Місце проведення навчання:  НАРОДНИЙ ДІМ м. Кам'янка-Бузька

Місце проведення атестації:  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам'янка-Бузька   

***********************************************************************************************************

Розклад ДПА у 9кл (2017/18 н.р.)

До уваги ЗЗСО І-ІІІ ст.  Актуальна інформація

На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки для участі в ЗНО-2018

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому.

Просимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску учасників на пункт тестування.

Нагадуємо, що у «Кабінеті керівника закладу освіти» на вкладці «Пункти проведення ЗНО» розміщена інформація про стан формування запрошень-перепусток учнями закладу. У цій же вкладці є можливість ознайомитися з інформацією про пункти проведення ЗНО, де учні відповідного закладу пройдуть тестування (у розрізі обраних ними навчальних предметів).

ВАЖЛИВО!!! ТЕРМІНОВО!!!

КЕРІВНИКАМ та ЗАСТУПНИКАМ ДИРЕКТОРІВ ЗЗСО!!! 

11  травня  2018 р. 0 11 год. 00 хв. у приміщенні актової зали ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам'янка-Бузької ВІДБУДЕТЬСЯ НАРАДА директорів і заступників директорів з НВР  закладів загальної середньої освіти за участю М.Товкало, завідувача кафедри освітньої політики ЛОІППО, з питання впровадження НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. (ЯВКА ОБОВ'ЯЗКОВА).

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Т Е Р М І Н О В О!!! НА ВИМОГУ РЕВІЗІЇ П Р О С И М О  надати підтверджуючі документи, щодо атестації за умовами праці робочого місця кухаря (які працювали до лютого 2016 р.) Документи подавати в сканованому варіанті та  наручно  економісту відділу освіти Дмитрів М.Й.  

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ТЕРМІНОВО!!! ЗАСТУПНИКАМ ДИРЕКТОРІВ ЗЗСО!!! 

До 15.00 год. 05.05.18 р. перевірити ДОДАТКОВО НАКАЗОВУ частину проекту наказу від 03.05.18 р.  № 2-18/42 "Про нагородження  переможців районних, обласних та Всеукраїнських  конкурсів, турнірів, олімпіад у 2017-2018 н.р." а саме чи перелічені ГУРТКІВЦІ ЦТДЮ є учнями Вашого закладу   надати письмове підтвердження на електронну пошту відділу освіти "для Бахур Т.І. Наказ "Про нагородження ГУРТКІВЦІ ЦТДЮ...

  __________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________

10.05.2018 року у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів відбудеться міжшкільне методичне об’єднання вчителів фізичної культури

Початок о 10 год. 00 хв. 

ОГОЛОШЕННЯ!!!! 

Семінар-практикум фахівців психологічної служби ЗЗСО, ЗДО (практичні психологи, соціальні педагоги) на тему:"Звітність усіх ланок психологічної служби району" відбудеться 10 травня 2018 р. о 10 год 00 хв в приміщенні актової зали ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам'янка-Бузька (із собою мати флешки).

****

ОГОЛОШЕННЯ!!! ТЕРМІНОВО!!! ВАЖЛИВО!!!  Під особисту відповідальність керівників ЗЗСО!!!

Вибрати дитячу літературу (не підручники і не методичну літературу) і надати інформацію до 15 год 00 хв 05.05.18 р. Калінській Н.В. у вигляді ТАБЛИЦІ - excel в електронному вигляді на електронну пошту відділу освіти з темою: «Дитяча література. Субвенція» та роздруковану таблицю, закріплену мокрою печаткою. Сума, розрахована на навчальний заклад, вказана у прикріпленому файлі. 

ОНОВЛЕНА ТАБЛИЦЯ!!!! 

Навчальний заклад ____________________________________________________________

 

Назва ВИДАВНИЦТВА

Відомості про АВТОРА книги та НАЗВУ

Рік ВИДАННЯ

Ілюстрації (чорні або кольорові)

Кільсть сторінок

Розмір (наприклад: 220х230 мм)

 

Елемент зовнішнього оформлення книги (політурна кришка):

1. Тверда

2. М’яка.

Ціна

Кількість

Сума

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РАЗОМ:

 

 

ПРИКЛАДИ ВИДАВНИЦТВ:

Видавництво Івана Малковича  «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» - http://ababahalamaha.com.ua/uk/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0

Видавництво Старого Лева (ВСЛ) https://starylev.com.ua/

Видавництво  ЗЕЛЕНИЙ ПЕС  http://www.greenpes.com/index.php?page=taste&taste=1

РАНОК Видавництво   https://www.ranok.com.ua/

БЕЛКАР-КНИГА Видавництво друкує літературу для  школярів і дошкільнят.  https://prom.ua/ua/Vidavnitstvo-belkar-kniga.html

ГРАНІ-Т  http://www.grani-t.com.ua/books/9625

НАВЧАЛЬНА КНИГА – БОГДАН (Видавничо-книготорговельна фірма)  https://bohdan-books.com/catalog_pdf/

*********************************************************************************************

ТЕРМІНОВО!!! ЗАСТУПНИКАМ ДИРЕКТОРІВ ЗЗСО!!! 

До 15.00 год. 04.05.18 р. перевірити констатуючу частину проекту наказу від 03.05.18 р.  № 2-18/42 "Про нагородження  переможців районних, обласних та Всеукраїнських  конкурсів, турнірів, олімпіад у 2017-2018 н.р." на достовірність даних Вашого навчального закладу і надати письмове підтвердження на електронну пошту відділу освіти "для Бахур Т.І. Наказ "Про нагородження..." 

  **********************************************************************************************************

ПЕРШІСТь РАЙНУ СЕРЕД ЗЗСО І-ІІІ ст. (ІІ ЛІГА)

03.05.18 р. - дівчата   04.05.18 р. - юнаки

ЗМАГАННЯ ВІДБУДУТЬ на БАЗІ: 

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам'янка-Бузька   (І зона)  

ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Запитів   (ІІ зона)

ПОЧАТОК змагань о 9. год. 30 хв.

**********************************************************************************************************

Керівникам ЗЗСО та головам профкомів  

ОГОЛОШЕННЯ!!! Щодо замовлення підручників!!! 

Виявлено багато помилок щодо кількості замовлених підручників у 5-му класі!!!

Замовлення історії та інформатики має відповідати кількості замовлених підручників у лютому 2018 року!!!!!

 

ОГОЛОШЕННЯ!!! 

Надати інформацію до 25 квітня 18 р. на електронну пошту відділу освіти для Бахур Т.І.  "Про ЗНЗ,  які використовують ПК в освітньому процесі, отриманого в рамках Угоди між Урядом України і Урядом Китайської Народної Республіки"

* * * * *            * * * * *                      * * * * * 

Шановні координатори конкурсу "КОЛОСОК"!

ПРОСИМО ЗАБРАТИ ЗАВДАННЯ НА КОНКУРС у ВіДДіЛі ОСВіТИ (інспекторська)

* * * * *            * * * * *                      * * * * * 

ЩОДО ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ НА 5 КЛАС!!! 

На ІСУО замовляємо тільки 2 предмети (історію та інформатику)

* * * * *          * * * * *                      * * * * * 

ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ СГЯ!!!

По території Львівської області:  24 – 26  квітня збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Т  Е  Р  М  І  Н  О  В  О!!!

Засідання Школи професійної адаптації молодого педагога початкової ланки,

що заплановане   на 24 квітня 18 р.       П Е Р Е Н О С И Т Ь С Я.

Дату та місце проведення буде повідомлено додатково. 

_______________________________________________________________

ЩОДО замовлення підручників!!!

Call-центр для допомоги вчителям під час конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів 

(044) 248-30-60, +380639933366!!!

Терміново!!! До уваги керівників ЗЗСО І-ІІІ ст. !

Завершилась реєстрація учасників на участь у ЗНО – 2018. Просимо перевірити чи всі отримали сертифікати, чи правильна персональна інформація в них, де зберігаються.

ТЕРМІНОВО!!!! КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!!

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ЗМАГАННЯ за програмою "СТАРТИ НАДІЙ" серед учнів 7-го класу ЗЗСО І-ІІІ ст.  відбудуться 17.04.18 р. в м. Кам'янка-Бузька (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам'янка-Бузька) ПОЧАТОК ЗМАГАНЬ о 9 год.30 хв.

**********************************************************************

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!!! 

29 - 30 березня 2018 р. організувати проведення  прибирання та благоустрою освітніх закладів та прилеглих територій

**********************************************************************

О Г О Л О Ш Е Н Н Я! 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

НАГАДУВАННЯ!!! 

Інформацію про відвідування експозицій музеїв у БЕРЕЗНІ подати до 28.03.18 р. на електронну скриньку для "Ю.Семків"

*************************************************************************************************************************************************************************

Терміново !!!   До 16 год.00 хв.  27 березня 2018 року  подати фахівцю з обслуговування транспорту і транспортних маршрутів   Литвину О.Є.  заявки  на довіз   команд  для участі в зональних змаганнях  «Олімпійське лелеченя».

*************************************************************************************************************************************************************************

1 квітня о 14 год. – вшанування подвигу УПА в селі Воля Жовтанецька!!!

Запрошуємо учителів, учнівську молодь до участі у панахиді за полеглими героями УПА та громадському віче. Автобус буде відправлятися від історико-краєзнавчого музею Кам’янеччини 1 квітня о 13 год.

*************************************************************************************************************************************************************************

Т Е Р М І Н О В О!!!

До 17.00 год. 27 березня 18 р. подати графік відкритих уроків на квітень 

на електронну пошту відділу освіти,

 або за номером  2 – 37 – 51 (методкабінет) та 097 2379409 (Оксані  Гуріївні).

*************************************************************************************************************************************************************************

Шановні координатори конкурсу "КОЛОСОК" ! 

У зв'язку з довготривалим карантином  термін прийому заявок  продовжено на тиждень: від школи - до 23 березня 2018 р.

ДО  УВАГИ   ВЧИТЕЛІВ  ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ МЕТОДИЧНОГО  ЦЕНТРУ  

ПРИ ЗОШ І-ІІІ ст. смт. НОВИЙ  ЯРИЧІВ !

Засідання міжшкільного методичного об′єднання вчителів  трудового  навчання  заплановане на 27.03.2018 р. (Великосілківський НВК, вч. Юрко Г. А.)

 переноситься !!!

Про дату  проведення буде повідомлено  додатково.

*******************************************************************************************************************************************************************

До уваги вчителів хімії  ММЦ при ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка – Бузька!

   19. 03. 2018 р.  о  925 год. 

відбудеться Засідання районного методичного об’єднання та творчої групи вчителів хімії (вчитель Катарина Г. Б., Дернівський НВК, 9 клас)

*************************************************************************************************************************************************************************

До уваги вчителів хімії  ММЦ при ЗОШ І-ІІІ ст.смт. Новий  Яричів!

20.03.2018 р.  о  955 год. 

відбудеться Засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії (вчитель  Новак О. І.., ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів, 9 клас)

*************************************************************************************************************************************************************************

Штормове  попередження!!!

До уваги вчителів музичного  мистецтва  ММЦ при ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Засідання районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва

(вчитель  Бойко М.І., Великосілківський НВК)

відбудеться  22.03.2018 р.  о  955 год. 

______________________________________________________________________

Районні змагання з баскетболу!!!

Змагання з баскетболу серед збірних команд ЗОШ І-ІІІ ст.

ПЕРЕНОСЯТЬСЯ з 15.03.2018 р. на такі терміни:

- 13.03.2018 - дівчата  (спортзал ЗОШ І-ІІІ №2 м. Кам'янка-Бузька)

- 14.03.2018 - юнаки  (спортзал ЗОШ І-ІІІ №2 м. Кам'янка-Бузька).

______________________________________________________________________

ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ НА  Б Е Р Е З Е Н Ь  2018 р.

ПЛАН РОБОТИ  МІЖШКІЛЬНИХ  МЕТОДИЧНИХ ЦЕНТРІВ НА  Б Е Р Е З Е Н Ь  2018 р.

Терміново! Керівникам! Шкільним координаторам! Конкурсу "Левеня"

Шановні координатори! Проведіть, будь ласка, організаційну роботу по залученню учнів до участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня".Благодійні внески, які потрібно перерахувати на рахунок конкурсу, становлять 17 грн. На сайті конкурсу є нові банківські реквізити. Останній термін подачі заявки 13.03.2018 р. Заявку подавати на електронну пошту разом з копією платіжного поручення.

 Львівським регіональним центром оцінюванняякості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення (Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на інформаційних сторінках учасників)

Запрошуємо Вас до участі у науково-практичній конференції. «ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО В ІНФОРМАЦІЙНО - ЗНАННЄВОМУ ВИМІРІ» 26 квітня 2018 р.