Зустріч з дитячою письменницею Лесею Кічурою у Дідилівському НВК

Дата створення: 11:39 20.04.2018

Учні початкових класів Дідилівського НВК зустрілися з дитячою письменницею Лесею Кічурою. Пані Леся презентувала свою книжку "Добрі мамині казки", розповіла про свою творчість та плани на майбутнє. Зустріч пройшла надзвичайно цікаво. Діти були в захопленні від щирого і доброзичливого спілкування.

Відвідали музей національно-визвольної боротьби у Львові

Дата створення: 11:35 20.04.2018

Учні та вчителі ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів відвідали музей національно-визвольної боротьби у Львові. Експозиція Музею у хронологічній послідовності розкриває основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу, і охоплює період від кінця ХІХ – до початку 90-х рр. ХХ ст.

Майсткр клас у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів

Дата створення: 11:33 20.04.2018

Учасники театру танцю «Родзинка» ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відвідали майстер клас з розпису яєць до Великодня у бібліотеці смт Новий Яричів. Дітям розповіли про традицію розфарбовування яєць, а також дали кожному учаснику яйце для того, щоб попрактикуватись у писанкарстві. А потім  всі дружно водили гаївки та співали веснянки.

Відзначення Дня птахів у ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів

Дата створення: 11:31 20.04.2018

Птахи – окраса природи, невтомні крилаті захисники полів, лісів, луків, садів. Вони вражають нас дивовижним оперенням, неперевершеним співом, надзвичайно далекими перельотами, своєю відданістю рідному краю.

Проходив тиждень історії у Стрептівському НВК

Дата створення: 11:20 20.04.2018

У Стрептівському НВК проходив тиждень історії. Розпочався тиждень історичним екскурсом “Видатні постаті на українських банкнотах”. Учні  розповідали історію грошових одиниць Київської Русі та сучасних банкнот. Найцікавіше розповіли учениця 7 кл. Куртяк Вікторія – про Ярослава Мудрого, учениця 8 кл. Янів Олена - про Івана Мазепу та Кравець Олена ,учениця 9 класу – про Григорія Сковороду.

Великдень у Стрептівському НВК

Дата створення: 11:17 20.04.2018

Великдень всіх нас на гостину просить,

"Що? Де? Коли?"

Дата створення: 11:00 20.04.2018

14 квітня 2018 року команда ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів захищала честь Кам'янка-Бузького району у на ХХ чемпіонаті з інтелектуальних змагань "Що? Де? Коли?" серед школярів Львівської області.

Ми повз «Ярич» проїжджаємо і настрій собі піднімаємо

Дата створення: 10:58 20.04.2018

У середу  18.04.2018р. учні 4-А класу  ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Чучман Г.Д. відвідали місцеву кондитерську фабрику «Ярич». Дітей зустрів охоронець, який  видав  пропуски та провів  на територію виробництва. Дотримуючись правил санітарії, всім видали халати і шапочки, провели короткий інструктаж та вікторину, що знають діти  про їхні кондитерські вироби. На кожному з поверхів діти мили руки та проводили дезінфекцію.

Чому так важливо бути добрим?

Дата створення: 10:55 20.04.2018

У середу 19 квітня 2018 р. у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів завітав представник благодійної молодіжної організації «Ми за життя» Тимкович Любомир Дмитрович, який провів бесіду з учнями 8-Б класу про добро і про те, чому так важливо бути добрим. Школярі подивилися короткий фільм про те, яким заразним є добро і чому не варто соромитися робити добрі вчинки.

Пройшов шкільний етап Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”

Дата створення: 10:52 20.04.2018

19 квітня 2018р. у ЗОШ І-ІІІ ст. смт  Новий Яричів пройшов шкільний етап Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”. Цього року випробували свої знання з фізики  66 учнів 7-11 класів нашої школи.