Етнічні символи українського народу

Дата створення: 17:39 20.12.2017

Вже  стало традицією  в ЦТДЮ м. Кам’янка-Бузька проводити родинні свята. Ось і нещодавно у Кам’янка-Бузькому позашкільному навчальному закладі пройшло народознавче родинне свято «Українські народні обереги», яке підготували та провели вихованці гуртка «Дивослово» під керівництвом Ольги Ворони.

«День позашкілля - 2017»

Дата створення: 17:19 20.12.2017

У Кам’янка-Бузькому Центрі творчості дітей та юнацтва  завершився навчально-інформаційний творчий проект «День позашкілля - 2017».

Конкурс «Осінній колосок» у ЗОШ I-II ступенів села Сілець

Дата створення: 17:08 20.12.2017

30 листопада 2017 року у ЗОШ I-II ступенів села Сілець вчитель біології, Білик Надія Володимирівна, провела конкурс «Осінній колосок». Даний конкурс охопив такі напрямки : «Жива фізика»; «Патенти природи»; «Жива хімія». У конкурсі взяли участь учні 1-9 класів.

Відбувся міжнародний конкурс з інформатики "Бобер-2017" у ЗОШ І-ІІ ст. с. Сілець

Дата створення: 17:05 20.12.2017

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Сілець  відбувся  міжнародний конкурс з інформатики "Бобер-2017"  під керівництвом шкільного координатора вчителя інформатики Стронціцької І.О. У конкурсі взяли участь 11 учнів. Учасникам  дуже сподобалися завдання.  Щоб отримати хороші результати учням потрібно бути кмітливими, уважними та вміти логічно мислити.

Відбулася міжнародна природознавча гра "Геліантус-2017" у ЗОШ І-ІІ ст. с. Сілець

Дата створення: 17:02 20.12.2017

15 листопада 2017 року у ЗОШ І-ІІ ст. с. Сілець відбулася міжнародна природознавча гра "Геліантус-2017" під керівництвом шкільного координатора вчителя географії Ружицької Т. Г. Всі учасники гри із задоволенням виконували цікаві завдання.

Відкритий урок у ЗОШ I-II ст. №3 м. Кам’янка-Бузька

Дата створення: 16:45 20.12.2017

14 грудня 2017р. у ЗОШ I-II ст. №3 м. Кам’янка-Бузька  відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів англійської мови. Вчитель Паска Ю.І.,  провела відкритий урок у 3-А класі з теми: «Розпорядок дня».  Урок був продуманий і цікавий. Учні активно працювали на результат.

Новини дошкілля

Дата створення: 11:18 15.12.2017

На справжній казковий осінній бал , що відбувся 29.11.17р. запросили працівники  та вихованці  групи «Сонечко» Кам’янка-Бузького ДНЗ №3 ( директор Гусар Д.П., вихователь-методист Сімончук Л.Р., вихователь Ботвинник О.І., музичний керівник Демчук О.С.) учасників спільного методичного об'єднання музкерівників, вихователів старших груп та практичних психологів ДНЗ.   Яскраве театралізоване дійство ,талановита гра маленьких акторів , красиві костюми залишили надзвичайно приємні емоції у всіх присутніх. Своїми враженнями поділились: заступник міського голови Ковалюк Б.С., методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф., голова районної організації профспілки працівників освіти Краєвська В.С.,голова атестаційної комісії І рівня, директор ДНЗ №5 Склепкович І.В. Музкерівник Демчук О.С. продемонструвала фрагмент домінантного заняття з елементами імпровізації на тему: «Казку розповідають музичні інструменти", директор ДНЗ №3 Гусар Д.П. ознайомила присутніх з презентацією «Розвиток  комунікативно – мовленнєвих навичок та пізнавальної активності дітей в умовах дошкільної освіти».

Фестиваль - конкурс "Осінній листопад"

Дата створення: 17:50 11.12.2017

2 грудня 2017 року на базі Львівського національного аграрного університету відбувся фестиваль - конкурс "Осінній листопад"за участю художніх колективів народного танцю Львівської області. Вихованці зразкової студії народного танцю ''Мрія'' Кам'янка-Бузького Центру творчості дітей та юнацтва вибороли ІІ премію. Вітаємо!!!

День пам’яті жертв Голодомору відзначили у Дідилівському НВК

Дата створення: 17:47 11.12.2017

25 листопада учні Дідилівського НВК вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні.