Новини дошкілля. Відбулося спільне засідання районного методичного об'єднання вихователів дошкільних підрозділів НВК та школи молодого педагога

Дата створення: 12:13 08.05.2018

27.03.2018 року на базі нашого ЗДО відбулося спільне засідання районного методичного об'єднання вихователів дошкільних підрозділів НВК та школи молодого педагога. Було розглянуто питання :"Організація театралізованої діяльності дітей дошкільного віку " . Про значення  театралізованої  діяльності для  гармонійного  розвитку  дошкільників доповіла  методист  райметодкабінету  Магеровська Н.Ф.  Вихователь  Сокирко Ю.А. продемонструвала  різні види театру, які використовує у роботі з дітьми. Провела заняття-розвагу " Чарівна подорож до казки "Зайчикова хатка", де дітки  самі були  акторами- ляльководами. Працівники нашого ЗДО поділились досвідом діяльності лялькового театру в садочку і показали гостям лялькову виставу "Нехочуха". У виставі  приймали  участь Гусар Д.П., Микичак С.Б., Фришкевич Т.М., Сокирко Ю.А., Шпот А.В.,  Курій Г. Т. Своїм досвідом щодо театралізованої діяльності дошкільнят поділилась керівник школи молодого  педагога  Дацьо О.В.

У Незнанівському НВК відбулося родинне свято «Люба, добра бабусю!»

Дата створення: 16:11 26.04.2018

Провели зустріч із дорогими з нас людьми – нашими бабусями. Слова, сказані учнями, сколихнули їхні душі, сльози радості на очах.

Допомога Збройним Силам України від ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 14:11 23.04.2018

Колектив школи долучився до збору гуманітарної допомоги воїнам, що захищають східні кордрни України, зокрема зібрано засоби гігієни, побутову хімію, канцтовари, продукти харчування тривалого зберігання.

Привітання для працівників психологічної служби!!!

Дата створення: 12:52 23.04.2018

Вельмишановні колеги! Вітаємо з Всеукраїнським Днем психолога!

Проведено засідання комісії з питань комплектації закладів освіти педагогічними кадрами

Дата створення: 12:08 20.04.2018

18.04.2018 року  проведено засідання комісії з питань  комплектації  закладів освіти  педагогічними кадрами.

Відбулося засідання атестаційної комісії І рівня

Дата створення: 11:49 20.04.2018

29 березня 2018 року у Великосілківському НВК відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва

Дата створення: 11:47 20.04.2018

У  Великосілківському НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва. Бойко М.І. на високому методичному рівні провів урок у 5 класі на тему: «Інструментальна музика». Також усі присутні мали можливість подивитися звіт роботи музичного гуртка.

Відбулися учнівські збори

Дата створення: 11:45 20.04.2018

У  ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника відбулися учнівські збори. Директор школи Дарнопук Б.Ф. наголосив про дотримання правил техніки безпеки під час весняних канікул та культуру поведінки у громадських місцях. Також учні були нагороджені грамотами за результатами спортивних змагань та виховних заходів.

Презентація проекту «Історія нашого села» у Дідилівському НВК

Дата створення: 11:43 20.04.2018

В актовому залі Дідилівського НВК відбулася презентація проекту «Історія нашого села», яку підготували учні 5-7 класів під керівництвом учителя географії, керівника туристсько-краєзнавчого гуртка Павлишин Галини Ярославівни та педагога-організатора Бобуш Руслани Володимирівни.

Засідання атестаційної комісії І рівня у Дідилівському НВК

Дата створення: 11:41 20.04.2018

Відбулося засідання атестаційної комісії Дідилівського НВК за участю представника районного відділу освіти Кушинської Н.Р Атестаційна комісія І рівня у складі Антонів Б.М., Перепелиці-Булас Л.В., Погадаєвої О.П., Пилявки Я.І. , Павлишин Г.Я. та Хара В.Ф. проатестувала та встановила кваліфікаційні категорії та тарифні розряди таким педпрацівникам: