Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти
Кам'янка-Бузької РДА

НОВИНИ

Вшанування Героїв Небесної Сотні у Дідилові

Дата створення: 12:30 03.03.2018

Учні та учителі Дідилівського НВК вшанували Героїв Небесної Сотні Годиною пам’яті, яка відбулася 21 лютого у бібліотеці с. Дідилів.

Фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Ритми Прикарпаття -2018»

Дата створення: 12:28 03.03.2018

У суботу, 24 лютого 2018 року, театр танцю «Родзинка», який вже 25 років діє при ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів, під керівництвом Миляник Н.І. взяв участь у І регіональному фестивалі-конкурсі народної та сучасної хореографії «Ритми Прикарпаття -2018». Наші діти достойно представили  Кам’янка-Бузький район у місті Моршин і отримали почесне ІІ місце!

Провели тренінг по булінгу

Дата створення: 12:25 03.03.2018

21 лютого 2018 року  психолог  ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Кам’янка-Бузька Загайко Т.Б. у простій і доступній формі провела тренінг по булінгу. В ньому взяли участь класні керівники та адміністрація школи.

Відбулося свято у ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Кам’янка-Бузька

Дата створення: 12:20 03.03.2018

14 лютого 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Кам’янка-Бузька відбулося свято, присвячене Дню св.. Валентина. Його організували і провели учні 9-б класу разом із класним керівником Браташ М.Я. Невимушена атмосфера, цікаві конкурси, солодкі призи та розваги залишили хороші спогади.

Відбулося засідання рада методичного кабінету

Дата створення: 14:56 02.03.2018

27-28.02.2018 р. у   приміщенні    ЦТДЮ   відбулося  засідання рада методичного кабінету  з питання вивчення досвіду роботи (системи роботи) педагогічних працівників району, які претендують у 2018 році  на присвоєння педагогічних звань «старший учитель», «вчитель-методист» і  кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»  та учителів, які претендують у 2018 році на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням «старший учитель», «вчитель-методист» та кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».  Педагоги   здійснили   самоаналіз професійної діяльності,  висвітлити форми і методи роботи щодо реалізації проблеми, над якою працюють, ознайомили  членів ради методичного кабінету з    елементами  самоосвіти  та результативністю   педагогічної діяльності.

Новини дошкілля. Спільне засідання вчителів-логопедів та практичних психологів ЗДО

Дата створення: 15:53 26.02.2018

20.02.2018 на базі Добротвірського ЗДО №2 відбулося спільне засідання вчителів-логопедів та практичних психологів ЗДО (директор Овчаренко Л.Р., вихователь-методист Давидович З.М.).  

Життя, віддане за Україну

Дата створення: 10:54 26.02.2018

22.02.18р. учні 5-их класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів разом з класними керівниками  Міліщак Р.І. та Адамович І.П. відвідали музей Євгена Коновальця у с.Зашків. Чудові експонати музею справили неабияке враження на дітей та вчителів. А добре обізнані у своїй справі фахівці дуже цікаво розповіли про нашого земляка – полковника Армії УНР, голову Проводу українських націоналістів. Адже Євген Коновалець вважається основоположником національно-визвольного руху. Учні дізналися й про те, що полковник Армії УНР походив із священичої родини, був другом відомого композитора Михайла Гайворонського, який працював учителем музики у школі с. Зашків. Цікавим фактом була розповідь про визволення Євгена із полону. Його визволив Симон Петлюра. Учні дізналися про трагічну смерть Євгена Коновальця: за наказом Сталіна цей підступний план здійснив у 1938 році Павло Судоплатов.

Учнівський колектив ЗОШ І – ІІІ ст. смт Запитів відвідали музей

Дата створення: 11:56 23.02.2018

В четвер, 22 лютого 2018 року, учнівський колектив ЗОШ І – ІІІ ст. смт Запитів відвідав музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича в Білогорщі (м. Львів). Школярі зрозуміли приклад жертовного служіння та любові до рідного народу як це робив Р. Шухевич, символ воленезламності та нескореності українців.

У мальовничій місцевості Львова

Дата створення: 11:30 23.02.2018

У мальовничій місцевості Львова, поблизу Стрийського парку, стоїть будинок, до якого вже понад сімдесять років приходять люди, як до національної святині. У цьому будинку видатний письменник, учений, політичний та громадський діяч жив, написав свої найкращі твори, і звідси пішов у безсмертя – Іван Франко. У музеї повністю відтворено робочий кабінет письменника – його улюблену кімнату. Збереглися фортепіано, за яким сидів Іван Якович, робочий стіл, за яким він працював… 

Новини дошкілля. Новояричівський ЗДО-переможець у Всеукраїнському конкурсі « Мій улюблений дитсадок»

Дата створення: 17:40 19.02.2018

Діти – наше майбутнє! Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого щастя та здійснення мрій. А кожна дитина заслуговує на щасливе і безтурботне дитинство. Тому колективи дошкільних закладів працюють для дітей. Яскравим підтвердженням цього є перемога у Всеукраїнському конкурсі «Мій улюблений дитсадок – 2017» Новояричівського  закладу дошкільної освіти. Ще одна грамота увійшла до колекції нагород педагогічного колективу. Вітаємо переможців !