Охорона праці-на контролі!

Дата створення: 10:37 21.05.2018

На виконання статті 18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов’язана із    забезпеченням додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці,  один раз на три роки повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок.

День вишиванки у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 14:53 18.05.2018

17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі долучаються до свята: одягають вишиванку на роботу або навчання. Це свято придбало широку популярність і стало традиційним і у нашій школі.

Відбулася нарада директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 09:59 15.05.2018

11.05.2018 р. у   приміщенні   ЗОШ І-ІІІ ст..№1 м.Кам’янка-Бузька  відбулася  нарада  директорів та  заступників директорів  з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  за участю заступника директора ЛОІППО Мирослави Товкало. На   нараді    розглянуто   питання «Індикатори Нової української школи в навчальному процесі».

Проведено навчальний семінар інструкторів/старших інструкторів та чергових пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Дата створення: 17:40 14.05.2018

10 травня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Кам’янка-Бузька проведено навчальний семінар інструкторів/старших інструкторів та чергових пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року (відповідальна за ЗНО-2018 в окрузі – методист районного методичного кабінету Крук Г.І.).

Проведено виховні години

Дата створення: 17:13 14.05.2018

26.04. У ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника проведено виховні години та організовано тематичні виставки до вшанування пам`яті Чорнобильської трагедії.

Проведено тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

Дата створення: 17:11 14.05.2018

В рамках проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності учні 2-А і 2-В класів ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника провели практичне заняття на тему :"Пішохід - учасник дорожнього руху"

«Що?Де?Коли?»

Дата створення: 17:09 14.05.2018

3 травня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відбувся завершальний етап  ХVІІ  сезону інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"  За перемогу змагались 8 шкільних команд і 3 команди-ветерани. Серед школярів заслужену перемогу отримала команда «Цвібаки» (11-Б, капітан Тис Тарас), а серед «ветеранів» - Windows 9 (капітан Фурманевич Олег).

Тиждень математики, фізики та інформатики у Стрептівському НВК

Дата створення: 17:07 14.05.2018

З 16 по 20 квітня у Стрептівському НВК проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку країною Математики та Фізики.  Почався тиждень інформаційним вісником «Математика – цариця наук». Упродовж тижня учні школи брали активну участь у розв’язуванні кросвордів та ребусів. Учні 5-6 кл. взяли участь в “Математичних перегонах, 7-9 кл у захисті проектів “Фізика навколо нас. Також юні фізики мали змогу проявити свої знання та кмітливість у конкурсі “Левеня Тиждень математики завершився, а подорож  країною математики триває.

День цивільного захисту у Дідилівському НВК

Дата створення: 16:59 14.05.2018

20 квітня у Дідилівському НВК відбувся День цивільного захисту, у ході якого учні повторили правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, взяли участь у практичних заняттях з надання першої допомоги потерпілим. Особливу увагу звернули на протипожежну безпеку. Зокрема, провели навчальну евакуацію з приміщення школи, у 5 класі відбулась виховна година   «Як запобігти пожежі? Техніка безпеки під час пожежі». Для учнів 6 та 7 класу також було проведено практичне заняття «Причини пожеж та поведінка в разі їх виникнення». Учні 10 класу переглянули фільм про роботу пожежників.