Лінійка

Дата створення: 18:19 22.12.2017

“Пекельні цифри і слова У серце б’ють, неначе молот, Немов прокляття ожива, Рік тридцять третій, голод…голод…”

До нас завітав мобільний планетарій!

Дата створення: 18:17 22.12.2017

Школярам ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів було продемонстровано наукові мультфільми. Учні 1-3 класів мали можливість зануритися в яскравий світ навколишнього середовища, доторкнутись до прекрасного. Разом із головними персонажами мультфільму учні вирушили в подорож дивовижним світом природи і відкрили таємницю життя дерев. Діти мали змогу подивитися на світ очима дрібних комах і таким чином отримати уявлення про мікрокосмос. А учні 4-6 класів відкрили для себе зародження життя на Землі в цифровій анімації.

Наші досягнення !!!

Дата створення: 18:16 22.12.2017

Молодого хореографа Мороз Л. В., із мальовничого села Неслухів, було нагороджено грамотою Верховної Ради України за заслуги перед народом, за відданість мистецтву танцю та талановитість.

Виховний захід приурочений ЗУНР

Дата створення: 18:15 22.12.2017

В ЗОШ І-ІІ ступенів с.Неслухів зійшлися в одній дружній родині, щоб згадати той час, «коли в офіру Україні себе принесли кращі з нас». Пам'ять про тих, які віддали своє життя за волю України не згасне ніколи у серцях українського народу. За допомогою пісень, танців та віршів учні виразили величезну любов до неньки України, пошану та вдячність борцям, які віддали найцінніше, що є в кожної людини –життя.

Відкритий урок фізичної культури у Дідилівському НВК

Дата створення: 18:13 22.12.2017

7 грудня відкритий урок з гімнастики у 5 класі Дідилівського НВК провела учитель Бакайса Ольга Михайлівна. На уроці були присутні учителі фізичної культури міжшкільного методичного центру при ЗОШ І - III ст. смт. Новий Яричів (керівник методичного об’єднання учителів фізичної культури Бакайса О.М.) та методист районного відділу освіти Кушинська Н.Р. Перед присутніми також виступили учасники спортивної секції, які займаються гімнастикою у позаурочний час.

Всеукраїнський тиждень права у Дідилівському НВК

Дата створення: 18:10 22.12.2017

З 4 по 8 грудня у Дідилівському НВК пройшов Всеукраїнський тиждень права, упродовж якого було проведено наступні заходи.

Учні Дідилівського НВК взяли участь у конкурсах «Гринвіч» та «Кенгуру»

Дата створення: 18:08 22.12.2017

Упродовж багатьох років учні Дідилівського НВК приймать участь у різноманітних інтелектуальних, природничих  конкурсах: «Кенгуру», «Колосок», «Геліантус», «Гринвіч», «Соняшник», «Левеня», «Бобер». Тут вони можуть перевірити свої знання, виявити творчі здібності.

ГОЛОДОМОР – НАША СКОРБОТНА ПАМ’ЯТЬ

Дата створення: 18:06 22.12.2017

Воскресніть всі, кому сказали:вмри!

Відбулася християнська інтелектуальна гра «Чеснота чи гріх»

Дата створення: 18:05 22.12.2017

З нагоди відзначення 150 років канонізації св.Йосафата Кунцевича та 125-річчя від дня народження ісповідника віри  патріярха Йосифа Сліпого відбулася християнська інтелектуальна гра «Чеснота чи гріх».

День Гідності та Свободи у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Батятичі

Дата створення: 18:03 22.12.2017

В українському календарі з’явився ще один пам’ятний день -  21 листопада – День Гідності та Свободи.