Цікава подорож у Львів учнів Дідилівського НВК

Дата створення: 17:16 06.11.2017

31 жовтня учні 6 і 7 класів Дідилівського НВК разом з класними керівниками Столяр Марією Миколаївною і Наконечною Людмилою Ігорівною та учителем географії Павлишин Галиною Ярославівною здійснили цікаву екскурсію у місто Львів. Школярі відвідали Львівський дитячий еколого-натуралістичний центр а також побували у Шевченківському гаю і музеї зброї «Арсенал». Діти мали змогу поглибити свої знання про тварин, помилуватися природою рідного краю, довідатися багато цікавого та відпочити.

Пройшов фестиваль "Сурми звитяги" у Руданецькому НВК

Дата створення: 17:12 06.11.2017

27 жовтня у Руданецькому НВК пройшов відбувся шкільний етап дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги-2017».Учасниками були учні 5-9-х класів.

Квітковий Вернісаж у Полоничнівському НВК

Дата створення: 17:10 06.11.2017

Вже доброю традицією в Полоничнівському НВК стало проведення виставки творчості учнівських робіт з осінніх квітів. Так було і цього року.     05 жовтня 2017 року у школі було проведено «Квітковий вернісаж». Організаторами виставки були - вчитель трудового навчання та класні керівники. Участь у вернісажі взяли учні 1- 9 класів, які представили різноманітні композиції із живих та сухих квітів, а також дарів осені.

Дата створення: 16:12 06.11.2017

Відбувся навчальний семінар асистентів вчителя та вихователя інклюзивних класів ЗНЗ та груп ДНЗ на базі РПМПК 01.11.2017р.

VII Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко» у Дернівському НВК

Дата створення: 10:29 06.11.2017

25 жовтня у Дернівському навчально-виховному комплексі відбувся VII Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко". Цей конкурс проходив у стінах школи вперше. Участь взяли 8 учнів. Це учні 6 класу Кіт Юлія, Позняк Віра, Лучко Наталія, Леонов Олександр, учні 7 класу Жукровська Олена, Римар Михайло та учні 9 класу Шпот Марта, Римар Оксана. По закінченні організаційних моментів учасники з ентузіазмом взялися виконувати завдання. Очікуємо гарних результатів!

День вчителя у Дернівському НВК

Дата створення: 10:25 06.11.2017

Учителю мій, Вам низенько вклоняюсь

Тиждень біології та хімії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Дата створення: 09:55 06.11.2017

З 23 по 27 жовтня 2017 року у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів проходив тиждень біології та хімії. В понеділок 23 жовтня вчитель хімії Білиця Н.Є. ознайомила всіх присутніх з програмою тижня. А вже на другому уроці вчитель біології Марковська Г.І. провела гру  на тему «Юні цитологи» для учнів 6-х класів. Команди  6-А – «Левенгунята», 6-Б – «Веселі мітохондрики» взяли участь у різних конкурсах, навіть показували пантоміму про процеси, які відбуваються в клітині. Під час заходу панувала дружня атмосфера і в результаті перемогла дружба!

Гостини вчительки з Луганщини

Дата створення: 17:51 31.10.2017

От і закінчились гостини вчительки з Луганщини Тетяни Іванівни Базалєєвої  у Новояричівській школі. Дуже швидко пролетіли ті 10 днів, які були насичені подіями і подорожами. Не встигла приїхати – одразу попала на звітно-виборчу конференцію учнівського обласного парламенту (20.10.2017р.). На вихідних (21-22.10.2017р.) гостя вивчала Львів, а в середу 25 жовтня – замки Львівщини, зокрема, Олеський та Підгорецький замок. У четвер 26 жовтня разом з інспектором районного відділу освіти Мазурок Уляною Михайлівною відвідала школи району, а ввечері побувала на заході «Небесна соната осінніх сузір’їв», який завершив тиждень біології у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів.  В п’ятницю 27 жовтня Тетяна Іванівна разом з директором школи Рибак Іриною Василівною відвідала Українські Карпати: гірськолижний курорт Плай і водоспад Кам’янка. Також цього дня гостя перейняла досвід проведення батьківських зборів, які відбулися в Новояричівській школі. Ввечері дирекція організувала прощальний вечір для гості з нашими батярськими піснями, подарунками на згадку: альбом з фотографіями про перебування на Львівщині і вишиванку.

Відбулась конкурсно-розважальна програма «Козацькі забави»

Дата створення: 17:44 31.10.2017

До Дня захисника Вітчизни та свята Покрови у ЗОШ №1 м.Кам’янка-Бузька відбулась конкурсно-розважальна програма «Козацькі забави». В ній взяли участь учні 8-х класів. Серед найцікавіших конкурсів – «Аси піднебесся», «Бій півнів», «Гонка за лідером», «Переправа». В напруженій боротьбі перемогла команда хлопців 8-А класу.

Провели цікаве свято та оригінально привітали своїх наставників

Дата створення: 17:43 31.10.2017

До Дня вчителя учні 10-Б класу ЗОШ №1 м.Кам.-Бузька провели цікаве свято та оригінально привітали своїх наставників.