Відбувся Олімпійський тиждень у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 16:06 24.10.2017

З 11.09 по 22.09.2017 р. у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин відбувся Олімпійський тиждень. Розпочався він уроком презентацією, який присвячений іграм Стародавньої Греції та сучасним Олімпійським іграм.

Пройшов фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» у Великосілківському НВК

Дата створення: 16:02 24.10.2017

12 жовтня 2017 р. у Великосілківському НВК пройшов шкільний етап дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». У виконанні учнів 1-11 класів пролунали патріотичні пісні та вірш. Із зворушливими словами вдячності школярі звернулися до гостей фестивалю – воїнів АТО і матері загиблого воїна-героя В. Шпирки. Діти запалили свічку і хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх героїв, що полягли за Україну

Відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Дата створення: 17:50 23.10.2017

17.10.2017 р. у   приміщенні   ЦТДЮ  відбувся  семінар  заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи з проблеми« Навчальний заклад як простір освітніх можливостей».  У плані роботи семінару розглянуто питання:

Відбувся круглий стіл вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів на базі Кам’янка-Бузької районної психолого-медико-педогогічної консультації

Дата створення: 17:46 23.10.2017

19 жовтня 2017 року відбувся круглий стіл вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів на базі Кам’янка-Бузької  районної психолого-медико-педогогічної консультації за участі завідувача РПМПК Поломаної М.В.та методиста по дошкільній освіті Магеровської Н.Ф. Одним з розглянутих питань було розроблення і складання плану методоб’єднань на 2017-2018 навчальний рік. Піднімалося питання про атестування вчителів – логопедів, склали графік відкритих занять на навчальний рік. Методоб’єднання закінчилося професійним обговоренням  щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та виконання  методичних рекомендацій психолого-медико-педагогічної консультації .

Універсальна зброя кожного

Дата створення: 17:44 23.10.2017

19 жовтня 2017р у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відбулася лекція з елементами тренінгу «Сила слова», яку провів член  обласної благодійної організації «Нове життя». Учні  ще раз  почули наскільки   велику силу має слово, як впливають на кожного з нас хороші та погані слова (і відчули це на практиці у грі). Діти подивилися мультфільм- притчу про слово, а також науковий фільм про вплив слів і емоцій на навколишнє середовище. Завершилася зустріч спільним виконанням пісні «Подивись навколо», яка підняла настрій всім присутнім і налаштувала всіх на позитив

Схід і Захід разом

Дата створення: 17:42 23.10.2017

19 жовтня 2017 року  учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів, в рамках освітнього проекту «Змінимо країну разом», зустрічали гостю із Луганської області - вчителя музики, педагога-організатора Тетяну Іванівну Базалєєву.

Відбувся загальношкільний захід до дня захисника України у Стрептівському НВК

Дата створення: 17:40 23.10.2017

День захисника? України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.

Проблема, яка стосується кожного

Дата створення: 17:33 23.10.2017

19 жовтня 2017р.  учні 8-их, 9-их класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів слухали лекцію із відео-презентацією на тему «Не дай СНІДу шанс», яку провела лікар-педіатр, психолог Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Книшук Людмила Василівна.

В ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Кам’янка-Бузька проводився Олімпійський тиждень

Дата створення: 17:29 23.10.2017

З 18 по 22 вересня 2017 р. в ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Кам’янка-Бузька  проводився Олімпійський тиждень.

Відбулося відкриття меморіальної дошки «Герої Небесної Сотні» біля ЗОШ І-ІІ ступенів с. Неслухів

Дата створення: 17:23 23.10.2017

14 жовтня біля ЗОШ І-ІІ ступенів с. Неслухів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки «Герої Небесної Сотні». На майданчику біля школи зібралися жителі села, депутати сільської ради, учасники АТО, учні та вчителі, церковне братство. Виступили отець І. Пишкович, учасник АТО Шостак І. Є., жителька села Івашків Г. М. та волонтер Скіра В. Б.