Проведено Всеукраїнський тиждень права

Дата створення: 18:41 22.12.2017

З 4 по 8 грудня 2017р.у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів було проведено Всеукраїнський тиждень права.  У понеділок, 4 грудня, на загальношкільній лінійці вчитель правознавства Кремінь К.Д. ознайомила всіх присутніх з програмою тижня. У цей же день Руда Н.Б. нагадала учням 5-6 класів права та обов’язки дітей, продемонструвавши їм відео «Права і обов’язки дітей». Після перегляду мультфільмів «Порушення прав людини у казках», діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини. У вівторок, 5 грудня, учні 8-мих класів переглянули відео «Історія права людини», яке ознайомило школярів з тим, як змінювались права людини з давніх часів і по сьогодення.  У середу, 6 грудня, учні 7-х класів під керівництвом Рудої Н.Б. ознайомилися з Конвенцією ООН Прав людини, а учні 10-х класів взяли участь у грі «Правовий ринг», під час якої мали змогу продемонструвати свої знання з правознавства. Перемогла команда «Юні юристи» 10-Б класу у складі: Фльорко Мирослав, Михалюк Максим, Білик Ігор, Власова Роксолана, Кучерепа Ярина. У четвер, 7 грудня, Кремінь К.Д, провела гру «Юридичний футбол» між учнями 9-их класів. Команда 9-А класу ФК «Юристи» (Міліщак Марта, Смагіна Вікторія, Стахів Олег, Білик Назар, Кремінь Олег,Тис Володимир) і команда 9-Б класу «Аристократи» (Матіяш Ілона, Волянський Юрій, Кичма Наталія, Набит Артур, Шарий Назар) змагалися у двох таймах на краще знання Конституції, державного устрою України. Цікавими були завдання на з’ясування учнями виду правопорушень у різних життєвих ситуаціях. Всі учасники показали хороші знання з теми «Юридичні правопорушення». Перемогу здобула команда 9-А класу , «забивши противникам 14 голів». Протягом цілого тижня проходив конкурс малюнків «Я маю право на навчання» між учнями 1-6-х класів.

Дякуємо за мир і спокій у наших оселях

Дата створення: 18:39 22.12.2017

6 грудня – День Збройних Сил України. У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів цей день розпочався з загальношкільної лінійки та молитви за всіх героїв України, які захищали і захищають наші території на сході.

Дитячій сміх і веселі посмішки у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів

Дата створення: 18:38 22.12.2017

У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів чути дитячій сміх і видно веселі посмішки. Сьогодні у наших першокласників свято – 100 днів у школі, це їхній  перший шкільний виступ! Учні 1-А класу під керівництвом Бутчак Наталії Романівни проганяли лінь, ходили в гості на лісову галявину, зустрілись з казковими героями, які переконали  малюків що школярем бути класно!  Діти співали, танцювали і розказували вірші, а на завершення отримали медалі від самих одинадцятикласників ( така своєрідна посвята в школярі).

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 18:35 22.12.2017

СНІД – найгірше, що сталося в ХХ столітті після Гітлера

“Андріївські вечорниці ”Стрептівський НВК

Дата створення: 18:31 22.12.2017

У день Андрія, за українським звичаєм, молодь раніше збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави. Старшокласники нашої школи повернули нас у минуле і продемонстрували як проходили Андріївські вечорниці.

Козацькі розваги

Дата створення: 18:29 22.12.2017

Сценарій спортивного свята

Свято Миколая у Стрептівському НВК

Дата створення: 18:27 22.12.2017

Від хати і до хати, Снігами через ліс, Спішить, спішить завзято Старенький сивий дід. Коли святий Микола З небес на землю йде, То кожний дім і школа, Мов вулик бджіл гуде.

Виховна година “Жінка - воїн”

Дата створення: 18:24 22.12.2017

Виховна година “Жінка - воїн” Стрептівський НВК

У Стрептівському НВК відбувся виховний захід “Посвята в першокласники”

Дата створення: 18:23 22.12.2017

Першого вересня наші першокласники переступили поріг школи. Це був один з особливих днів для кожного із них. Вони прийшли до школи, щоб навчитись читати й писати, рахувати, а також бути хорошими людьми.

Проведено Міжнародну гру із зарубіжної літератури “Sunflower”

Дата створення: 18:21 22.12.2017

30 листопада у Стрептівському НВК було проведено Міжнародну гру із зарубіжної літератури “Sunflower”, у якій взяли участь 13 учнів з 5 по 9 кл.