День Вишиванки у ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів

Дата створення: 12:52 23.05.2018

17 травня – день, коли кожен свідомий українець  вдягає вишиванку: на роботу, до школи чи просто погуляти вулицями рідного містечка.  Не залишились осторонь  учні та вчителі нашої школи. Вже із самого ранку на подвір’ї  школи було гамірно, звідусіль линув дитячий сміх та спів. Учні прийняли участь у флешмобі.

Звітна конференція УРШ

Дата створення: 12:48 23.05.2018

У понеділок, 21 травня 2018р.,  у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відбулась звітна конференція Учнівської ради школи, на яку прийшли представники всіх класів (5-11 кл.). Про свою роботу звітувала голова УРШ Демчина Наталія, а також голови комісії дисципліни і порядку – Фльорко Мирослав, навчальної комісії – Вовканич Михайло, культмасової  комісії– Ярош Анастасія, комісії добрих справ – Лисяк Ольга. Про підсумки навчального року та плани на наступний семестр звітували старости класів.

Батьківські збори і День матері у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 12:45 23.05.2018

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою дбайливої  матері.

Спасибі, Букварику!

Дата створення: 12:42 23.05.2018

23 травня 2018р. учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Хар Н.Б. провели свято, присвячене першій книжці школярів. Учні вирішили подякувати  Букварику, за те, що він їх навчив читати. Проте не все так легко, на святкування вдерлись розбійники, які викрали книжку і передали Бабі Язі. Для того щоб вернути Буквар на свято, першокласникам довелось збирати всі букви на чарівне дерево, тут їм допомагав і колобок, і гарбуз разом зі своїми родичами, і червона шапочка, і навіть Фіксики! А ще діти багато співали і майстерно танцювали! Ну і звичайно, учням вдалось врятувати улюблену книжку і подякувати їй за знання отримані у першому класі!

Нещодавно наші першокласники перегорнули останню сторінку Букваря

Дата створення: 12:39 23.05.2018

17 травня у Великосілківському НВК відбулося свято Букварика, яке підготували учні 1 класу разом із класоводом  Васильєвою Г.С.  Під час свята першокласники прощалися з першою й улюбленою книгою – Буквариком, розповідали вірші про вивчені літери, співали пісні, танцювали веселий таночок з Буквариком.

Кольоровий тиждень у ЗОШ І-ІІІ ст. с .Ременів

Дата створення: 12:35 23.05.2018

Стрімко крокує календарем весна і всім дуже хочеться нарешті побачити веселу усмішку теплого сонечка. А щоб подолати холодний настрій в учнів початкової школи з 7 по 11 травня 2018 року відбувся кольоровий тиждень. Понеділок - день Миру - білого кольору, вівторок - день синього кольору – день Дружби, четвер – день червоного кольору - день Любові і Доброти, п’ятниця - день Довкілля – зеленого кольору. Метою проведення такого заходу, є впровадження в практику роботи з дітьми технології кольоротерапії, розвиваючи їх пізнавальні здібності, мовлення, мислення, креативність. Впродовж тижня класи були наповнені повітряними кульками, сюрпризами, подарунками, добротою та посмішками.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата створення: 12:27 23.05.2018

Під час Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  в  ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів  пройшов ряд заходів спрямованих на збереження здоров’я та життя учнів. Класні керівники провели виховні години щодо безпечного поводження з газом, вогнем, отруйними та токсичними речовинами. Також  учні, вчителі та ДЮП відпрацювали плани евакуації, здійснили роботу з первинними засобами пожежогасіння на випадок виникнення пожежі.

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів завітав цирк

Дата створення: 12:22 23.05.2018

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів завітав цирк. Клоун Сява демонстрував різні цікаві клоунади. Розважальна програма була багатою і різноманітною: фокуси, жонгляж, трюки з діаболо, гра з тарілочками та багато ін. Учні приймали активну участь та фотографувались із задоволенням.

Завітав мобільний планетарій

Дата створення: 12:18 23.05.2018

В ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів завітав мобільний планетарій, який призначений для вивчення науки, астрономії, геології та географії у веселій інтерактивній формі.

Проведені Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та заходи приурочені Дню охорони праці

Дата створення: 16:27 21.05.2018

В період з 23 квітня по 04 травня 2018 року в усіх закладах освіти району проведені Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та заходи приурочені  Дню охорони праці, а саме:  інструктивні наради з працівниками, із здобувачами освіти - тематичні лінійки, бесіди, виховні години, вікторини, тренінги, рольові ігри, брей-ринги тощо  з питань дотримання безпеки  та поведінки на водних об’єктах, під час сильного вітру, шквалу, щодо правил поведінки в лісі, на дачі, алгоритму дій в разі виникнення пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів.  В бібліотеках оформлені тематичні виставки книжок, брошур, альбомів на теми «Здоров’я в наших руках», «Правила, які рятують життя», «Надзвичайні ситуації», «Природа і людина», «Цивільний захист» тощо.  Проведені   тематичні конкурси малюнків, стінгазет. Оновлені куточки, стенди з охорони праці.