«Марія Заньковецька» на сцені Львівського академічного драматичного театру

Дата створення: 16:50 24.11.2017

Працівники ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Батятичі 14 листопада 2017 року побували на прем’єрі думи на ІІ частини «Марія Заньковецька», присвяченої 100-річчю Львівського академічного драматичного театру.

Практичне заняття з ЦЗ у Деревлянському НВК

Дата створення: 16:43 24.11.2017

Практичне заняття «Знати, вміти, діяти» провели спільно у Деревлянському НВК начальник штабу цивільного захисту НВК Івашків В.О. та працівники служби з надзвичайних ситуацій Кам’янка-Бузького району. Під час рольової гри учні застосовували практичні навички, уміння діяти у надзвичайних ситуаціях, знаходити правильне рішення та якнайшвидше відреагувати на небезпеку.

МУЗЕЙНА ПЕДАГОГІКА У ДЕРЕВЛЯНСЬКОМУ НВК: ПЕРЕД СВЯТИМИ ЛИКАМИ

Дата створення: 16:11 24.11.2017

Вийти за межі простору класу, наживо душею  торкнутися мистецьких скарбів – такою є мета музейної педагогіки. 17 листопада учні 9 класу Деревлянського НВК відвідали  виставку сучасного іконопису у Львівському Національному музеї імені митрополита Андрея Шептицького «Тіло обожествлене». Лекцію з іконопису та ознайомлення доробком українських майстрів та митців із сусідніх з Україною країн провела багаторічний переможець іконописного пленеру, випускниця Львівської академії мистецтв, Легінович Марія. Попри свій молодий вік, Марія Володимирівна є відомою у Львові майстринею. ЇЇ «Хресна дорога» прикрашає храм монастиря Св. Йосифа у Львові. Сама мисткиня народилася у с. Деревляни та перші життєві кроки зробила у стінах місцевої школи. Тому зустріч носила особливо теплий характер. На згадку про цю подію до шкільної світлиці Марією Володимирівною подаровано каталог виставки, а всім землякам – іконки та Богородичні медальйончики. Тепер чекаємо Легінович Марічку на різдвяну зустріч у Деревлянському НВК.

«Thanksgiving Day»(День подяки) у ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г. Тютюнника

Дата створення: 16:08 24.11.2017

16 листопада 2017 р. у ЗОШ І-ІІІ ст.№2  ім. Г. Тютюнника  Крисюк С. М. , вчитель англійської мови, провела відкритий урок в 2 класі. А також англомовний виховний захід «Thanksgiving Day»(День подяки).

Конкурс «Бобер» у Дернівському НВК

Дата створення: 16:05 24.11.2017

У Дернівському НВК відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2017», метою якого є пошук, підтримка талановитих школярів та  популяризація основ інформатики.

День Гідності та Свободи у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 11:12 24.11.2017

21 листопада 2017 року у школі було проведено відкрите засідання інформаційно-просвітницького центру, присвячене Дню Гідності та Свободи, яке підготувала учитель історії Коваль О. М. з учнями старших класів.Це свято відзначається на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013). Усі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.

День Гідності та Свободи та у Дідилівському НВК

Дата створення: 17:26 23.11.2017

21 листопада учнівський та педагогічний колектив Дідилівського НВК відзначив День Гідності та Свободи, який ознаменував початок нового етапу у розвитку української державності. Україна стала на шлях європейської інтеграції завдяки прояву волі молодого покоління, яке прагне жити у вільній демократичній державі.

Відбулось свято осені в Стрептівському ДНЗ

Дата створення: 17:23 23.11.2017

Осінь, осінь, листопад, Жовте листя стелить сад, За моря в краї далекі Відлетіли вже лелеки. Хмари небо затягли, Вітер віє з-за гори, Ходить осінь листопадом, Жовте листя стелить садом.

21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата створення: 17:20 23.11.2017

Україна – територія Гідності  та Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції…

Відбулась загальношкільна лінійка до Дня Гідності та Свободи