Зустріч гостей із Донеччини

Дата створення: 16:38 10.01.2018

5січня 2018 року  у Стрептівському НВК відбулася визначна подія -  зустріч гостей із Донеччини. Наш навчальний заклад має нагоду вдруге приймати гостей зі Сходу. 17 років тому в різдвяну пору у нас гостювали діти з Луганщини. Але це були мирні часи. Сьогодні нам справді боляче, що діти чують постріли гармат, градів, що зовсім близько лінія розмежування, яка хоче розділити українців. Дуже зігріває наші душі те, що у школярів було бажання приїхати до нас, розділити з нами радість народження Ісуса, новорічні і різдвяні дні.

Новини дошкілля

Дата створення: 16:08 04.01.2018

27.12.2017 р. на базі Великосілківського НВК відбулася підсумкова нарада керівників ЗДО, вихователів-методистів, заступників  директорів НВК (дошкільні підрозділи), вчителів-логопедів логопунктів. Всіх присутніх з прийдешніми святами щиро привітали педагоги та вихованці закладу , які підготували святкову розважальну програму. Гості мали змогу  ознайомитись із технікою малювання на воді – «ебру» та напрямком мистецтва «стрінг- арт» - в основі якого цвяшки та нитки.  Директор НВК Івашків Р.В. ознайомив присутніх з історією створення навчального закладу, успіхами та перспективами, заступник директора Костюк В.В. доповіла про інновації, які педколектив впроваджує в практику роботи з дітьми. методист з дошкільної освіти РМК Магеровська Н.Ф. повідомила  учасників про стан дошкільної освіти, розвиток мережі та досягнення дошкілля Кам’янеччини у 2017 році, запропонувала оглянути  виставку дитячих робіт  «Новорічна красуня» .

Старий рік минає

Дата створення: 11:20 02.01.2018

От і підходить до закінчення 2017 рік. У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів вже завершується останній навчальний день семестру. І традиційно завершують рік новорічні дитячі ранки. Цього року святкового настрою додали учні 1-4-х класів, які показала цікаве новорічне дійство! Діти співали, танцювали, розказували вірші, на свято завітав і Дід Мороз,  і Снігурка, і всі лісові звірі, а також сніжинки, Баба-Яга і навіть  Зима! Все це супроводжувалось голосним співом та усміхненими обличчями малюків та їхніх батьків!

Музичне шоу «Співи з учителями»

Дата створення: 11:18 02.01.2018

28 грудня 2017р. з «легкої руки» педагога-організатора Марців М.В. у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів вперше  відбувся конкурс «Співи з учителями». За звання «найкращих» змагались 12 тандемів учнів і вчителів. Конкурсанти готувались до цього музичного шоу заздалегідь: вибирали пісні, вигадували образи, продумували загальну картину. Було справді цікаво спостерігати за кожним тандемом. Всі  присутні з нетерпінням чекали, хто ж стане переможцем. Журі визнали найкращим виступ Дмитраш Л.Я. та учнів   11-А класу Галайко Надії, Іванюк Неоніли , Дмитраша Мар’яна. А глядачі віддали свої голоси за Миляник Н.І. та дев’ятикласників Міліщак Марту, Яровенка Олега, Твардовського Олександра.

Проведено виховний захід «Незнані лемки. Хто вони?»

Дата створення: 10:49 02.01.2018

До 70 – роковин військової операції «Вісла», під час якої було депортовано із рідних земель до 750 тис. українців, був проведений виховний захід «Незнані лемки. Хто вони?»

Новини дошкілля

Дата створення: 13:36 29.12.2017

21 грудня 2017 року в дошкільному підрозділі Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ»  відбулося районне методоб’єднання вихователів.  Методист Магегоровська Н.Ф.  разом з завідувачкою ПМПК Поломаною М.В. , вихователями дошкільних закладів району мали приємність побувати на Андріївських вечорницях, веселому зимовому святі з гумором, жартами, іграми, забавами, випіканням калити, та ліпленням вареників.

Святий Миколай завітав у Желдецький НВК

Дата створення: 13:33 29.12.2017

Є в нашого народу чудові традиції:

Відбувся конкурс проектів з фізики в рамках проекту "Фізика навколо нас"

Дата створення: 09:45 29.12.2017

Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам'янка-Бузька відбувся конкурс проектів з фізики в рамках проекту "Фізика навколо нас". В конкурсі взяли участь дев'ять команд учнів 9 класів. Перемогла команда учнів  ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів у складі Вовканича Михайла і Петрини Дениса під керівництвом учителя фізики Ільчишин Галини Дмитрівни. Вітаємо переможців.

Проведено ряд заходів у рамках Всеукраїнського тижня права

Дата створення: 09:39 26.12.2017

З 4 по 8 грудня у Стрептівському НВК було проведено ряд заходів у рамках Всеукраїнського тижня права. Учні 5-9 класів з цікавістю розв’язували кросворди на правову тематику.