Проведено виховний захід «Незнані лемки. Хто вони?»

Дата створення: 10:49 02.01.2018

До 70 – роковин військової операції «Вісла», під час якої було депортовано із рідних земель до 750 тис. українців, був проведений виховний захід «Незнані лемки. Хто вони?»

Новини дошкілля

Дата створення: 13:36 29.12.2017

21 грудня 2017 року в дошкільному підрозділі Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ»  відбулося районне методоб’єднання вихователів.  Методист Магегоровська Н.Ф.  разом з завідувачкою ПМПК Поломаною М.В. , вихователями дошкільних закладів району мали приємність побувати на Андріївських вечорницях, веселому зимовому святі з гумором, жартами, іграми, забавами, випіканням калити, та ліпленням вареників.

Святий Миколай завітав у Желдецький НВК

Дата створення: 13:33 29.12.2017

Є в нашого народу чудові традиції:

Відбувся конкурс проектів з фізики в рамках проекту "Фізика навколо нас"

Дата створення: 09:45 29.12.2017

Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам'янка-Бузька відбувся конкурс проектів з фізики в рамках проекту "Фізика навколо нас". В конкурсі взяли участь дев'ять команд учнів 9 класів. Перемогла команда учнів  ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів у складі Вовканича Михайла і Петрини Дениса під керівництвом учителя фізики Ільчишин Галини Дмитрівни. Вітаємо переможців.

Проведено ряд заходів у рамках Всеукраїнського тижня права

Дата створення: 09:39 26.12.2017

З 4 по 8 грудня у Стрептівському НВК було проведено ряд заходів у рамках Всеукраїнського тижня права. Учні 5-9 класів з цікавістю розв’язували кросворди на правову тематику.

МИКОЛАЙ В СТАРОДОБРОТВІРСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата створення: 18:57 22.12.2017

Наші учні очевидно були дуже чемні. Тому що Миколай до нас приходив кілька разів. Насамперед хочемо щиро подякувати компанії ДТЕК. Ця компанія – справжні помічники Миколая. Завдяки ДТЕК  всі  наші учні, котрі належать до пільгових категорій отримали  подарунки. Зворушливі, родинні миколаївські свята підготували учні 5 та 4  класів під керівництвом Сологуб В.Д. та  Маїк Л.М. .

СВЯТО МИКОЛАЯ У ЗОШ І-ІІІ ст. смт. ДОБРОТВІР

Дата створення: 18:56 22.12.2017

СВЯТО МИКОЛАЯ У ЗОШ І-ІІІ ст. смт. ДОБРОТВІР

Особливий день у нашій школі!

Дата створення: 18:54 22.12.2017

19 грудня для ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів завжди грандіозне дійство! Вже традиційно,  цей день насичений подіями та приємними емоціями. Цього року свято розпочалося ще 18 грудня, в цей день керівник 8-Б класу Ільчишин Г.Д. провела виховну годину на тему: «Добро розпочинається з тебе», а Пись Н.П зі своїми третьокласниками організували свято «Іде святий Миколай», на якому діти писали листи Чудотворцю і співали багато пісень. А вже вівторок  розпочався з відкриття головної ялинки школи, яку замислив викрасти Карабас Барабас разом зі своєю свитою: лисицею Алісою і котом Базиліо. Та, на щастя, їм в це не вдалось і наша новорічна красуня спалахнула яскравими вогниками! А після цього до школи завітав святий Миколай, який зайшов з привітанням у кожний клас, а пізніше завітав у будинок для людей похилого віку, в якому в цей час виступали учні 8-Б класу під керівництвом Ільчишин Г.Д. Школярі принесли їм багато солодощів, фруктів, які зібрали учні школи , а також привітали стареньких  зі святами. А до п’ятих класів завітала майстриня, яка провела дітям майстер-клас з прикрашання пряників. Ох і смакоти навитворяли  наші учні!

Свято Миколая у Великосілківському НВК

Дата створення: 18:52 22.12.2017

19 грудня 2017 року у Великосілківському НВК учні 4-го класу разом  із класним керівником Громко Н.Р. провели театралізоване  свято Миколая. Діти декламували вірші,співали про Миколая пісні. Головними персонажами дійства були чортики, котрі намагалися переконати святого Миколая залишити цього року учнів без подарунків. Та їм це не вдалося. Добро перемогло. Миколай привітав кожну дитину.