Свято Миколая у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Батятичі

Дата створення: 12:25 07.02.2018

18 грудня 2017 року в нашій школі відбулося свято Миколая.

Андріївські вечорниці у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Батятичі

Дата створення: 12:23 07.02.2018

Напередодні свята Андрія дев’ятикласники нашої школи повернули нас у минуле і продемонстрували як проходили Андріївські вечорниці.

Казка-мюзикл «Дванадцять місяців» на сцені ЗОШ І-ІІІ ст.с.Батятичі

Дата створення: 12:21 07.02.2018

У школі діє драматичний гурток. Керує ним вчитель зарубіжної літератури Грицевич Л.Й. В репертуарі театру  «Снігова королева», «Попелюшка», «Білосніжка», «Пригоди золотого Ключика». На цей раз гуртківці представили прем’єру казки-мюзиклу на новий лад «Дванадцять місяців».

Проведено навчальний семінар для педпрацівників, відповідальних за реєстрацію учнів 11-х класів на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року

Дата створення: 16:06 02.02.2018

01 лютого 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Кам’янка-Бузька проведено навчальний семінар для педпрацівників, відповідальних за реєстрацію учнів 11-х класів  на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року  (відповідальна за ЗНО-2018 в окрузі – методист районного методичного кабінету Крук Г.І.).

«Крути…100 років пам’яті та болю

Дата створення: 16:38 29.01.2018

У понеділок  29 січня учні ЗОШ І-ІІІст. №3 м.Кам'янка-Бузька вшанували героїв битви під Крутами.

Крути - подвиг і трагедія

Дата створення: 16:36 29.01.2018

29 січня – знамений і пам’ятний день в історії українського народу. Цього річ минає 100 років від дня цієї кривавої дати. Вся учнівська і студентська молодь у цей день вшановує пам’ять юних героїв Крут.   Учнями ЗОШ I-III ст. №1 до вшанування пам’яті загиблих бійців було проведено літературний конкурс читання поезії про подвиг героїв Крут. У конкурсі взяли участь учні 3-9-х класів. З болем у серці і сльозами на очах школярі декламували вірші. У знак пам’яті були запалені свічки і вшановано хвилиною мовчання загиблих героїв. А на завершення хлопцями 7-8-х класів було виконано Марш Української Армії на фоні залізничної станції нашого міста, як підтвердження тих патріотичних ідей, якими в свою чергу керувалась молодь у ті далекі часи.

Відбулося засідання педагогічної ради з використанням інтерактивних вправ

Дата створення: 16:48 22.01.2018

10 січня 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулося засідання педагогічної ради з використанням інтерактивних вправ на тему «Формування ціннісних орієнтацій до навчально-пізнавальної діяльності учнів». Педрада пройшла в три етапи: виступ директора школи Почай М.Т., змістово-пошуковий етап (виступи вчителів) та адаптивно-перетворювальний етап (робота в групах). Один з найцікавіших моментів педради – робота в групах, коли педагоги об’єдналися в три групи: «Учителі», «Батьки», «Учні». Для обговорення було запропоновано питання: «Як сформувати пріоритети до навчання?». Кожна група запропонувала бачення проблеми з позиції своєї ролі. Доповідач із кожної групи презентував результат перед колегами.

НОВА РАДІСТЬ СТАЛА!

Дата створення: 16:45 22.01.2018

В переддень Водохреща  ЗОШ І-ІІІ ступенів села Старий Добротвір колядувала. В чудову атмосферу коляди шкільну громаду повернули учні восьмого класу, при участі семикласників та шестикласників. Натхненником та постановником свята стала класний керівник восьмикласників Уляна Богданівна Харко. Новонароджений Ісус допоможе нам перемогти зло.

Відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Дата створення: 15:04 16.01.2018

16.01.2018 р. у   приміщенні   ЗОШ І-ІІІ ст..№3 м.Кам’янка-Бузька  відбулася  нарада  заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи, на якій   розглянуто такі питання: