Відбулися загальношкільні батьківські збори в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів

Дата створення: 16:51 13.10.2017

В п’ятницю 06 жовтня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: «Шкідливі звички: як розпізнати і запобігти.»  Перед батьками виступила практичний психолог Хрептак Наталія Іванівна, яка озвучила результати анкетування учнів, статистику в Україні та порадила батькам як поводитися з дитиною у такій ситуації. Директор школи Почай Марія Теофілівна довела до відома батьків про графік роботи шкільних гуртків, де учні можуть займатися цікавими справами, розвивати свої здібності. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кулик Ольга Василівна познайомила присутніх з проблемами  та досягненнями школярів у навчально-виховному процесі.

«Квітковий вернісаж» у Дідилівському ДНЗ

Дата створення: 16:40 13.10.2017

У дошкільному підрозділі Дідилівського НВК 6 жовтня відбулося свято квітів – «Квітковий вернісаж».

ЗМІНА ДАТИ!!!! “КОЛОСОК- ОСІННІЙ-2017”!!!!

Дата створення: 12:01 09.10.2017

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ В ДОБРОТВІРСЬКОМУ ДНЗ №1

Дата створення: 16:34 05.10.2017

26 вересня у Добротвірському  ДНЗ №1 «Струмочок» (завідувач Мокра Л.Я., методист Самсін В.Р.) пройшли урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.

День Дошкілля у Добротвірському дошкільному навчальному закладі №2 «Джерельце»

Дата створення: 16:27 05.10.2017

28 вересня 2017 року День Дошкільника «Усі ми родом з дитинства» у Добротвірському ДНЗ №2 (завідувач Овчаренко Л.Р., вихователь-методист Давидович З.М.) став справжнім святом для усіх. Дорослі відчули особливе ставлення і любов до себе, а малюкам було приємно і цікаво вітати своїх педагогів, створюючи радісний настрій.

Олімпійський урок у ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів

Дата створення: 16:23 05.10.2017

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів відбулися олімпійські уроки, на яких учні школи були ознайомлені з історією олімпійського руху, була проведена естафета олімпійського вогню, внесення олімпійського прапора, виголошена олімпійська присяга, а також були проведені змагання з легкої атлетики.

«Ми – за мир! «Ми хочемо миру, ні – війні!»

Дата створення: 16:18 05.10.2017

Ми хочем миру, ми не хочемо війни! Як страшно, що ці слова стали життєвою реальністю в наш час, час ХХІ століття. «Ми – за мир! «Ми хочемо миру, ні – війні!» Під таким девізом пройшов Всесвітній день миру у Желдецькому НВК "ЗОЗ І-ІІІ ст-ДЗ" До проведення флешмобу "ДЗВІН МИРУ" готувались дружно. Однак погода внесла свої корективи.  Довелось захід проводити у спортзалі школи. Звичайно, така акція – це крапля в морі . Але саме такі краплі допоможуть пробити броню навколо людських сердець. Маленькі дзвіночки в дитячих серцях заклично просять :

Милосердя не буває надмірним

Дата створення: 16:14 05.10.2017

"Це чудово - бути старим. ...

Олімпійський урок у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ременів

Дата створення: 16:10 05.10.2017

Проведення олімпійського уроку 07.09.2017  у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ременів. Кількість учнів які приймали участь на уроці.