Дитячій сміх і веселі посмішки у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів

Дата створення: 18:38 22.12.2017

У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів чути дитячій сміх і видно веселі посмішки. Сьогодні у наших першокласників свято – 100 днів у школі, це їхній  перший шкільний виступ! Учні 1-А класу під керівництвом Бутчак Наталії Романівни проганяли лінь, ходили в гості на лісову галявину, зустрілись з казковими героями, які переконали  малюків що школярем бути класно!  Діти співали, танцювали і розказували вірші, а на завершення отримали медалі від самих одинадцятикласників ( така своєрідна посвята в школярі).

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 18:35 22.12.2017

СНІД – найгірше, що сталося в ХХ столітті після Гітлера

“Андріївські вечорниці ”Стрептівський НВК

Дата створення: 18:31 22.12.2017

У день Андрія, за українським звичаєм, молодь раніше збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави. Старшокласники нашої школи повернули нас у минуле і продемонстрували як проходили Андріївські вечорниці.

Козацькі розваги

Дата створення: 18:29 22.12.2017

Сценарій спортивного свята

Свято Миколая у Стрептівському НВК

Дата створення: 18:27 22.12.2017

Від хати і до хати, Снігами через ліс, Спішить, спішить завзято Старенький сивий дід. Коли святий Микола З небес на землю йде, То кожний дім і школа, Мов вулик бджіл гуде.

Виховна година “Жінка - воїн”

Дата створення: 18:24 22.12.2017

Виховна година “Жінка - воїн” Стрептівський НВК

У Стрептівському НВК відбувся виховний захід “Посвята в першокласники”

Дата створення: 18:23 22.12.2017

Першого вересня наші першокласники переступили поріг школи. Це був один з особливих днів для кожного із них. Вони прийшли до школи, щоб навчитись читати й писати, рахувати, а також бути хорошими людьми.

Проведено Міжнародну гру із зарубіжної літератури “Sunflower”

Дата створення: 18:21 22.12.2017

30 листопада у Стрептівському НВК було проведено Міжнародну гру із зарубіжної літератури “Sunflower”, у якій взяли участь 13 учнів з 5 по 9 кл.

Лінійка

Дата створення: 18:19 22.12.2017

“Пекельні цифри і слова У серце б’ють, неначе молот, Немов прокляття ожива, Рік тридцять третій, голод…голод…”

До нас завітав мобільний планетарій!

Дата створення: 18:17 22.12.2017

Школярам ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів було продемонстровано наукові мультфільми. Учні 1-3 класів мали можливість зануритися в яскравий світ навколишнього середовища, доторкнутись до прекрасного. Разом із головними персонажами мультфільму учні вирушили в подорож дивовижним світом природи і відкрили таємницю життя дерев. Діти мали змогу подивитися на світ очима дрібних комах і таким чином отримати уявлення про мікрокосмос. А учні 4-6 класів відкрили для себе зародження життя на Землі в цифровій анімації.