Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти
Кам'янка-Бузької РДА

НОВИНИ

МИКОЛАЙ В СТАРОДОБРОТВІРСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата створення: 18:57 22.12.2017

Наші учні очевидно були дуже чемні. Тому що Миколай до нас приходив кілька разів. Насамперед хочемо щиро подякувати компанії ДТЕК. Ця компанія – справжні помічники Миколая. Завдяки ДТЕК  всі  наші учні, котрі належать до пільгових категорій отримали  подарунки. Зворушливі, родинні миколаївські свята підготували учні 5 та 4  класів під керівництвом Сологуб В.Д. та  Маїк Л.М. . 

СВЯТО МИКОЛАЯ У ЗОШ І-ІІІ ст. смт. ДОБРОТВІР

Дата створення: 18:56 22.12.2017

СВЯТО МИКОЛАЯ У ЗОШ І-ІІІ ст. смт. ДОБРОТВІР

Особливий день у нашій школі!

Дата створення: 18:54 22.12.2017

19 грудня для ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів завжди грандіозне дійство! Вже традиційно,  цей день насичений подіями та приємними емоціями. Цього року свято розпочалося ще 18 грудня, в цей день керівник 8-Б класу Ільчишин Г.Д. провела виховну годину на тему: «Добро розпочинається з тебе», а Пись Н.П зі своїми третьокласниками організували свято «Іде святий Миколай», на якому діти писали листи Чудотворцю і співали багато пісень. А вже вівторок  розпочався з відкриття головної ялинки школи, яку замислив викрасти Карабас Барабас разом зі своєю свитою: лисицею Алісою і котом Базиліо. Та, на щастя, їм в це не вдалось і наша новорічна красуня спалахнула яскравими вогниками! А після цього до школи завітав святий Миколай, який зайшов з привітанням у кожний клас, а пізніше завітав у будинок для людей похилого віку, в якому в цей час виступали учні 8-Б класу під керівництвом Ільчишин Г.Д. Школярі принесли їм багато солодощів, фруктів, які зібрали учні школи , а також привітали стареньких  зі святами. А до п’ятих класів завітала майстриня, яка провела дітям майстер-клас з прикрашання пряників. Ох і смакоти навитворяли  наші учні!

Свято Миколая у Великосілківському НВК

Дата створення: 18:52 22.12.2017

    19 грудня 2017 року у Великосілківському НВК учні 4-го класу разом  із класним керівником Громко Н.Р. провели театралізоване  свято Миколая. Діти декламували вірші,співали про Миколая пісні. Головними персонажами дійства були чортики, котрі намагалися переконати святого Миколая залишити цього року учнів без подарунків. Та їм це не вдалося. Добро перемогло. Миколай привітав кожну дитину.

Тоді їх міг порятувати хліб, тепер же нас врятує пам’ять…

Дата створення: 18:48 22.12.2017

З 20 по 25 листопада 2017 р. у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів проходив тиждень вшанування пам’яті жертв Голодоморів, під час якого класні керівники проводили виховні години на тему: «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України». В бібліотеці школи було організовано книжково – журнальну  виставку «Голод в Україні – геноцид української нації». У четвер та п’ятницю учні мали змогу переглянути фільм «Гіркі жнива». Також у п’ятницю 25 листопада було проведено загальношкільну лінійку, на якій учням ще раз нагадали про жахливі події 1932-1933рр. Впродовж дня всі класи долучились до Всеукраїнської акції «Незабудки пам’яті», кожен учень прикріпив на панно у вигляді України свою незабудку.  Ми пам’ятаємо…

Взяли участь у обласному семінарі

Дата створення: 18:46 22.12.2017

24 листопада 2017р. вчителі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Романів Марія Романівна та Кук Галина Богданівна взяли участь у обласному  семінарі  «Інноваційні технології  навчання з елементами арт-терапії», який організовано у рамках  серії інтегративних навчальних семінарів для педагогів та асистентів інклюзивних класів. Під час   тренінгу  Євгена Суковського, практикуючого психолога  та поведінкового терапевта,  наші колеги дізналися більше про сучасні та доведені практики , що використовуються для навчання, методи роботи з  дітьми з особливими потребами та наголосив на методі «підказок».

Ще одна солодка екскурсія

Дата створення: 18:45 22.12.2017

У середу 15. 11. 2017 р. учні 3-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Пись Н.П. завітали на кондитерську фабрику «Yarych», яка знаходиться у с. Старий Яричів. На території фірми дітей зустрів дракон  Dino й провів їх у цехи,  де виготовляють печиво. Позитивно налаштовані учні роздивлялися усі етапи виготовлення кондитерських виробів. Школярі дотримувались правил безпеки, були одягнені у спеціальний одяг, який їм видали працівники. Кожен мав змогу покуштувати різні види печива.

Зустріч з казкою

Дата створення: 18:44 22.12.2017

29 листопада 2017р. учні 3-Б і 4-А класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Мужик  З. В. та Чучман Г.Д. стали учасниками казково-солодкого свята «Як твориться казка» в бібліотеці на Мулярській у рамках проекту соціальної дії "Майстерня Щастя". А також взяли участь у  майстер-класі з виготовлення пряників та  бібліотечному уроці.

Солодко-пряникове свято у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів

Дата створення: 18:42 22.12.2017

Казкове свято Лесі Кічури надихнуло третьокласників та четвертокласників нашої школи на продовження казково-солодкого свята – проведення майстер-класу першокласникам. Діти навчили своїх молодших  друзів красиво оформляти пряники та печиво. Всі учасники дійства із задоволенням працювали, а потім - всі дружно смакували свої творіння.