День цивільного захисту

Дата створення: 11:57 25.05.2018

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у Незнанівському НВК  відбувся  День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Відбувся фізичний КВК

Дата створення: 11:52 25.05.2018

Фізика - це щось набагато більше  ніж набір законів.

Проведено виховні години

Дата створення: 11:50 25.05.2018

У ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника проведено виховні години та організовано тематичні виставки до вшанування пам`яті Чорнобильської трагедії.

Проведено тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

Дата створення: 11:49 25.05.2018

В рамках проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності учні 2-А і 2-В класів ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника провели практичне заняття на тему :"Пішохід - учасник дорожнього руху"

Тиждень математики, фізики та інформатики у Стрептівському НВК

Дата створення: 11:46 25.05.2018

У Стрептівському НВК проходив тиждень математики,фізики та інформатики. Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку країною Математики та Фізики.  Почався тиждень інформаційним вісником «Математика – цариця наук». Упродовж тижня учні школи брали активну участь у розв?язуванні кросвордів та ребусів. Учні 5-6 кл. взяли участь в “Математичних перегонах?, 7-9 кл у захисті проектів “Фізика навколо нас?. Також юні фізики мали змогу проявити свої знання та кмітливість у конкурсі “Левеня? Тиждень математики завершився, а подорож  країною математики триває.

День вишиванки у Стрептівському НВК

Дата створення: 13:10 23.05.2018

Вишиванка -  оберіг українського народу.

Батьківські збори у Стрептівському НВК

Дата створення: 13:06 23.05.2018

11 травня у Стрептівському НВК відбулись загальношкільні батьківські збори.

Свято найріднішої людини

Дата створення: 13:02 23.05.2018

17 травня 2018р. учні 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Гарасимчук Ж.О. провели свято до Дня Матері, на яке запросили своїх найрідніших. Діти висловили слова подяки матерям, співали пісні , читали вірші, інсценізували веселі мініатюри. А ще на свято завітала Катерина Осадча, яка перевірила на скільки добре матері знають своїх дітей, а гурт «Веселі вила» заспівав  пісню про 7-А клас. На завершення свята, діти подарували матерям листівку і теплі обійми.

Свято матері

Дата створення: 12:59 23.05.2018

Мама! Найдорожче слово в світі Де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем відданим тобі!

Вишиванка – твій генетичний код

Дата створення: 12:57 23.05.2018

У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів святкують Всесвітній день виш?ванки —  свято, яке проводиться щороку в третій четвер травня. Вже традиційно у цей день у нашій школі проводиться флешмоб, присвячений дню вишиванки. Кожен клас підготував короткий виступ: хто пісню, хто гасло, хто танець. Приємно вразили учні початкових класів, які всі разом (1-4 кл.) синхронно виконали танець. В такі дні вкотре переконуємось, що українці квітуча нація,  а діти це наше майбутнє!