Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти
Кам'янка-Бузької РДА

НОВИНИ

Обговорення Закону України «Про освіту» в Дідилівському НВК

Дата створення: 16:15 21.11.2017

4 листопада у педагогічному колективі Дідилівського НВК відбулось обговорення нового закону «Про освіту», який набрав чинності 28 вересня 2017 року. Заступник директора Перепелиця-Булас Любов Василівна запропонувала увазі присутніх презентацію про структуру закону, його основні положення, реалізація яких забезпечить створення в Україні системи освіти нового покоління, що забезпечить умови для всебічного розвитку людини та сприятиме істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості. Також учителі взяли участь у тестуванні, що дало можливість перевірити знання Закону. Учитель початкових класів Пилявка Ярослава Іванівна ознайомила присутніх з особливостями переходу на навчання за Модельною навчальною програмою «Нова українська школа»  учнів 1 класу у 2018 році.

Новини дошкілля

Дата створення: 16:12 21.11.2017

          Новий навчальний рік працівники дошкільної освіти розпочали з вивчення нової редакції  Закону України  «Про освіту»,   впровадження в освітній процес нових програм розвитку дитини « Українське дошкілля» та «Впевнений старт». Питання реформування освіти розглядалися на нараді керівників  та обговорювалися на засіданні «круглого столу» для вихователів НВК, яке відбулося в  жовтні на базі Зубівмостівського НВК (директор Борисенко В.А.).  Вихователі Кірик Г.С. та Ковзолович Ю.О.  підготували цікаве комплексне заняття «Осінь золота», поділилися своїми напрацюваннями, провели екскурсію - огляд своїх групових приміщень. Вихователь-методист Добротвірського ЗДО №1 Самсін В.Р. ознайомила присутніх з новою програмою « Впевнений старт», підготувала презентацію змін до нових програм.. Про проблеми та досягнення педагогічного колективу НВК в рамках впровадження нового законодавства розповів директор Борисенко В.А., який також поділився досвідом роботи щодо впровадження нових освітніх технологій в умовах НВК.

Екологічна година у Деревлянському НВК

Дата створення: 15:25 21.11.2017

                                                                                У світі не знаю

Дводенна подорож учнів 10 класу Дідилівського НВК у місто Київ

Дата створення: 16:55 17.11.2017

Під час осінніх канікул учні 10 класу Дідилівського НВК здійснили захоплюючу подорож у столицю нашої держави – місто Київ. Школярі на власні очі побачили всесвітньо відомі історичні та архітектурні пам’ятки: Софіївський та Михайлівський собори, Києво-Печерську лавру, Золоті ворота, пройшлися вулицями та площами древнього міста, вклонилися пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності.

День писемності та мови у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Батятичі

Дата створення: 16:53 17.11.2017

9 листопада у  школі урочисто відзначили День писемності та мови.            О 1200 год. біля комп’ютерів, телевізора, радіоприймачів зібралися учні та вчителі – писали Всеукраїнський радіодиктант  «Наші пісні».

Фестиваль мистецтв у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Батятичі

Дата створення: 16:51 17.11.2017

У школі пройшов І етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». У виконанні учнів 3-11 класів звучали вірші українських поетів та лунали патріотичні пісні. Прикрасою свята були хореографічні композиції, підготовлені Павлик Г.Б. «Я - українець, я - козак» та учнями 8 класу Букатою В., Зборовською С. «Перлина-Україна».

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову (Л. Костенко)

Дата створення: 16:32 17.11.2017

9 листопада ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г. Тютюнника привітно зустріла вихованців,батьків та вчителів  яскравими та змістовними  листівками.

Знай наших…

Дата створення: 16:14 17.11.2017

20-22 жовтня 2017 року в німецькому місті Хаґені відбувся чемпіонат світу з К-1 та кік-лайту (кікбоксингу). Україну в складі команди "Юніон" представляв учень ЗОШ І – ІІІ ст. смт Запитів Кукляк Олег (9-Б клас), який у своїй ваговій категорії став чемпіоном світу.

Мандруємо світом… в бібліотеці

Дата створення: 16:06 17.11.2017

25 жовтня 2017 року, гурток виразного читання ЗОШ І – ІІІ ст. смт Запитів долучився до гри "Мандруємо світом", яка була організована при бібліотеці смт Запитів. Учням було цікаво скласти карту з наліпок та перевірити свої знання, а керівник гуртка Назаркевич Г. М. неодноразово водить своїх вихованців до селищної читальні, заохочуючи їх читати і шанувати книгу в час коли таку, здається, вже замінюють записи на дисках та екранах. Бо книги – це ріки живої води, які наповнюють моря знань.

Із історії Запитова

Дата створення: 16:02 17.11.2017

Одним із перших директорів Запитівської школи був Антін Синиця. 10 листопада 2017 року виповнилося 100 років з дня його смерті.  Учні нашої школи впорядкували могилу Антіна Синиці.