Українознавча гра “Соняшник" у Стрептівському НВК

Дата створення: 09:35 13.03.2018

05.03 2018 року  у Стрептівському НВК проходила Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник", метою якої є формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою,літературою та українознавством.

Похід в кіно

Дата створення: 09:28 13.03.2018

З метою національно-патріотичного виховання учні 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ременів 12 березня переглянули кінострічку «Кіборги» –  про захисників донецького аеропорту.

Захід у Желдецькому НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст..-ДЗ»

Дата створення: 17:30 12.03.2018

Кобзарю!

Флешмоб приурочений 204-річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата створення: 17:22 12.03.2018

07.03. у ЗЗСО №2 проходив флешмоб приурочений 204-річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні декламували вірші поета українською та німецькою мовами. Також була проведена акція «Т. Шевченко в наших серцях…». Учні 5-11 класів символічними сердечками виявили свою любов до Генія української нації. На заході була презентована книжкова виставка «Ім’я Шевченка стукає в серця». Наприкінці заходу учні школи виконали музичний твір на слова Т.Г. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

ОГОЛОШЕННЯ!!! ПРОПОЗИЦІЯ!!! Говерляна 2018 р.!!!

Дата створення: 12:31 07.03.2018

Наприкінці березня відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину українських Карпат «Говерляна-2018»

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. МЕТОДИЧНА ВІТАЛЬНЯ В ДОБРОТВІРСЬКОМУ ЗДО №1

Дата створення: 11:38 07.03.2018

27.02.2018р. на базі Добротвірського ЗДО №1 «Струмочок» (директор Л.Я. Мокра, методист В.Р. Самсін) відбулося спільне засідання методичного об’єднання музичних керівників, вихователів-методистів, заступників директорів НВК (дошкільна освіта) за темою «Інноваційні технології в музичному вихованні   дошкільнят».

Пам’ятайте героїв АТО!!!

Дата створення: 11:33 07.03.2018

Ти, головне, повертайся назовсім І народи-посади-споруди, а Вже у твоєму дітиську курносім  Виросте радість, нова і правдива. Ні, ця війна не потрібна нікому.  Перемагай і вертайся додому. Просто живим повертайся, і все тут.

Участь у Всеукраїнській грі «Соняшник» учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів

Дата створення: 11:27 07.03.2018

6 березня 2018р. учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Августин О.В. брали участь у Всеукраїнській грі «Соняшник». Діти розв’язували завдання з української мови, літератури, мистецтвознавства,  перевіряли свої знання, а також духовно збагачувались. Надіємось на хороші результати.

Птахи просять допомоги

Дата створення: 11:25 07.03.2018

Зима  - важкий час для птахів. Допомогти пташкам дуже просто, для цього потрібно їх нагодувати. Участь учнів Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІст.-ДЗ» у долі пернатих друзів неоціненна. Молодші школярі разом з батьками на початку зими виготовили годівнички та розвісили їх у шкільному саду. Діти щоранку приносять корм для своїх підопічних, спостерігають за ними, вчаться любити природу та дбайливо ставитись до неї.