ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ

З 11.09 по 15.09 пройшов тиждень національно-патріотичного виховання у Добротвірському ДНЗ №1 «Струмочок» (завідувач Мокра Л.Я, методист Самсін В.Р.)

Бути патріотом – це означає любити материнську мову, свою рідну домівку, рідних і близьких людей, шанувати їхню працю, любити природу рідного краю, звичаї, традиції народу. Ще з дошкільного віку у дитині повинна закладатися готовність захищати і примножувати здобутки народу, рідного краю. У домашньому середовищі по-особливому сприймається Шевченкове слово, народна пісня, рідна природа, батьківський дім, сімейні реліквії, спогади старших.

Вихованці старшої групи «Світличка» у рамках Тижня відвідали краєзнавчий музей, познайомилися з історією рідного селища. Дошкільнята заглибилися у світ мистецтва, переглядаючи музейні експонати, отримали позитивні враження. Щиро дякуємо Головацькій С.С. за змістовну екскурсію для наших вихованців.

Не варто думати, що високі поняття недоступні дитині. З дітьми потрібно говорити про Батьківщину, її неповторну красу.

Нехай діти зростають з рідним словом, рідною піснею, у ріднім краю, а запах материнки і чебрецю в дорослому віці завжди повертатиме їх до рідних порогів.