Зустріч гостей із Донеччини

5січня 2018 року  у Стрептівському НВК відбулася визначна подія -  зустріч гостей із Донеччини. Наш навчальний заклад має нагоду вдруге приймати гостей зі Сходу. 17 років тому в різдвяну пору у нас гостювали діти з Луганщини. Але це були мирні часи. Сьогодні нам справді боляче, що діти чують постріли гармат, градів, що зовсім близько лінія розмежування, яка хоче розділити українців. Дуже зігріває наші душі те, що у школярів було бажання приїхати до нас, розділити з нами радість народження Ісуса, новорічні і різдвяні дні.

Ми робили все можливе, щоб гостям було затишно і комфортно, аби вони проводили змістовно і цікаво час. У Надвечір'я Різдва діти допомагали підготувати вечерю сім'ям, у яких вони проживали. А вже 7 січня, після святкової Літургії, разом із настоятелем храму свв.. безсеребреників Косми і Дам'яна отцем Михайлом Кузьмінським та дітьми з недільної школи колядували біля різдвяної  шопки. У понеділок учні Стрептівського НВК запросили донецьких школярів на новорічний концерт та вертеп у стінах рідної школи. Гостям було цікаво брати участь у вертепному дійстві, організованому нашими учнями для односельчан. І звичайно ми показали гостям Львів з Високого замку, його атмосферний "Вернісаж" та різдвяний ярмарок.

Сподіваємося, що різдвяні канікули залишили у них приємний спогад про Західну Україну, Львів і наш рідний Стрептів.