Милосердя не буває надмірним

"Це чудово - бути старим. ...

Якісні показники суспільства, я б сказав цивілізації, визначаються тим, як вони ставляться до старшого покоління”

Бенедикт XVI

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відвідали місцевий будинок для людей похилого віку. Діти не просто прийшли провідати стареньких, а й підготували для них невеличкий концерт,  принесли подарунки. Учні співали, танцювали, розказували гуморески і просто дарували посмішки усім присутнім. Як світилися радістю очі стареньких, коли вони дивилися на наших малюків.

Закінчилося  свято – зустріч спільним побажанням многих літ,  як мешканцям, так і працівникам і гостям будинку для людей похилого віку.

Гарно сказав хтось з мудрих людей: «Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося…»