Екологічна година у Деревлянському НВК

милішого краю,

де квітнуть волошки

і хліб дозріва.

Земля наша – мати наша. Ми не успадкували її у батьків, ми позичили її у своїх дітей. Земля просить у нас порятунку. Екологічна проблема – проблема, яка потребує першочергового вирішення. Вирішувати її намагаються школа, громадськість, церква. Ця проблема піднімалась на екологічній годині у Деревлянському НВК, яку провели настоятелі церков св. Параскеви с. Деревляни о. В. Котів, церкви безсрібників Косми і Дем’яна с. Стрептів о. М. Кузьмінський.

Під час молебну у церкві св. Параскеви с. Деревляни учні, вчителі, батьки молились за рідну землю, за її порятунок.

Екологічну годину з відео презентацією «Земля - наш спільний дім». провів о. М. Кузьмінський.

Будьмо відповідальними перед землею, яку подарував нам сам Всевишній, збережімо її для прийдешніх поколінь.