День цивільного захисту у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Батятичі

З метою перевірки практичної здатності учнів та працівників школи грамотно й чітко діяти в надзвичайних ситуаціях у  ЗЗСО с. Батятичі  12 квітня 2018 року  відбувся День ЦЗ. Школа рада була вітати гостей: директорів  шкіл району, Владику М.Ю. інженера відділу освіти, Лиско Л.В., головного спеціаліста відділу освіти, Мацялка І.П., начальника відділення  49ДПРП 18ДПРЧ  ГУ ДСНС України у  Львівській області.

День ЦЗ розпочався практичним виконанням сигналу «УВАГА ВСІМ! ПОЖЕЖА НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ». Під час виховних годин класними керівниками 2-10 класів  були проведені цікаві бесіди з учнями, вікторини, конкурси, а також продемонстровані мультимедійні презентації  та відеоматеріали на  відповідну тематику. Учні 7 класу провели цікавий повчальний літературно – музичний захід «Воїни світла бережуть країну». Учитель Захисту Вітчизни Маїк А.М. організував  практичні показові заняття  з ЦЗ та надання першої медичної допомоги  в 11 класі .У фойє школи була представлена  виставка засобів індивідуального захисту, малюнків  та колажів «Надзвичайні ситуації у мирний час».

Завершився  показовий  День ЦЗ презентацією роботи школи за останні 3 роки та загальношкільною лінійкою. Директор  школи Грицевич Л.Й., підвела підсумки проведених заходів та закликала учнів у будь-який час бути готовими ДОПОМОГТИ, ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ…