Виховна година у Стрептівському НВК «Наші герої не вмирають ніколи!»,присвячена пам’яті героїв Крут

На Аскольдовій могилі
Поховали їх —
Триста
 мучнів -  українців,
Славних, молодих…

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут . У 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтивики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами.

Учні 7-8 класу розповіли про цю  героїчну й водночас трагічну подію, яка знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. „Понад все вони любили свій коханий край”, — писав Павло Тичина.

Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава.