Екскурсія учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин у Музей визвольної боротьби

06 березня 2018 року учні 5,6 кл. ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин разом з вчителем історії Коваль О. М., педагогом-організатором Шпиркою Г. Г., вчителями Романів І. М. та Романів Л. М. побували на екскурсії у Музеї визвольної боротьби України. Учні ознайомилися з основними етапами боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу (кін.ХІХ-поч. ХХ ст.). Особливо цікавою була інформація про події Української національної революції 1917-1921 рр. (створення УНР, ЗУНР, бій під Крутами), діяльність УПА, більшовицькі репресії на Західній Україні, життя репресованих у концтаборах, тощо.

Екскурсія допомогла учням краще зрозуміти складні і трагічні сторінки нашої історії, жертовність кращих синів та дочок нашої нації, які, незважаючи на всі перешкоди, боролись, гинули, але не встали на коліна перед ворогом і здобули Українську Державу.