Зустріч із представникакми відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області

31 січня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів завітали представники відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області. Старші лейтенанти поліції Ільчук Микола, Яремчук Ольга, Лефменко Богданна та лейтенант поліції Таравська Юлія провели цікаві бесіди з учнями школи про поведінку на дорогах. Школярі 1-их класів із задоволенням ставили питання поліцейським, відповідали на їхні. Найбільше захоплення викликала можливість розглянути і посидіти в машині поліції, поговорити у гучномовець, посигналити. Така зустріч принесе багато користі для всіх учасників дорожнього руху.