Відбулася урочиста лінійка у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Тож візьмемося за руки, скажем на весь світ:

«В день Соборності і Злуки - ми один нарід!»

Напередодні Дня Злуки українських земель у НД смт Новий Яричів відбулась урочиста академія, у якій взяли участь учні та вчителі школи.

А в День Соборності у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відбулася урочиста лінійка, на якій учні 8-х класів під керівництвом Рудої Н.Б. в оригінальній та доступній формі розповіли учням про цей день в історії України, продемонстрували відео про події від 1918-1919рр. аж до 1990 року. Школярі відзначили, що 22 січня – не тільки День Соборності, але й день Першої Незалежності.

Захід завершився живим ланцюгом єдності, який створили діти разом з учителями, адже сьогодні, коли маємо українські території, непідконтрольні українській владі, День Соборності – це привід ще раз  нагадати, що Крим і Донеччина - це Україна!