Свято Знань в Неслухівській ЗОШ І-ІІ ст.

Осінь в Україну приходить із святом Першого Дзвоника. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.   Відсвяткували Свято Знань учні та вчителі Неслухівської ЗОШ І-ІІ ст. Серед почесних гостей були присутні вельмишановний отець Іван, голова сільської ради Костюк В. В., воїни АТО та вчителі-пенсіонери. Урочистість розпочалась із благословення та окроплення святою водою учнів, вчителів та гостей свята. Останні привітали дітей та вчителів із початком нового навчального року й побажали міцного здоров’я, наснаги до знань, сил та терпіння.

В цьому році до свого другого дому прибуло 13 першокласників. Без уваги не залишились й учні випускного класу, для яких свято Першого Дзвоника у рідній школі уже не повториться.