Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти
Кам'янка-Бузької РДА

НОВИНИ

Учнівський колектив ЗОШ І – ІІІ ст. смт Запитів відвідали музей

Дата створення: 11:56 23.02.2018

В четвер, 22 лютого 2018 року, учнівський колектив ЗОШ І – ІІІ ст. смт Запитів відвідав музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича в Білогорщі (м. Львів). Школярі зрозуміли приклад жертовного служіння та любові до рідного народу як це робив Р. Шухевич, символ воленезламності та нескореності українців.

У мальовничій місцевості Львова

Дата створення: 11:30 23.02.2018

У мальовничій місцевості Львова, поблизу Стрийського парку, стоїть будинок, до якого вже понад сімдесять років приходять люди, як до національної святині. У цьому будинку видатний письменник, учений, політичний та громадський діяч жив, написав свої найкращі твори, і звідси пішов у безсмертя – Іван Франко. У музеї повністю відтворено робочий кабінет письменника – його улюблену кімнату. Збереглися фортепіано, за яким сидів Іван Якович, робочий стіл, за яким він працював… 

Новини дошкілля. Новояричівський ЗДО-переможець у Всеукраїнському конкурсі « Мій улюблений дитсадок»

Дата створення: 17:40 19.02.2018

Діти – наше майбутнє! Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого щастя та здійснення мрій. А кожна дитина заслуговує на щасливе і безтурботне дитинство. Тому колективи дошкільних закладів працюють для дітей. Яскравим підтвердженням цього є перемога у Всеукраїнському конкурсі «Мій улюблений дитсадок – 2017» Новояричівського  закладу дошкільної освіти. Ще одна грамота увійшла до колекції нагород педагогічного колективу. Вітаємо переможців !

Новини дошкілля. Відбувся семінар-практикум для вихователів ЗДО, НВК

Дата створення: 17:36 19.02.2018

14 лютого 2018 року на базі Новояричівського дошкільного навчального закладу (директор – Г.Пеленьо, вихователь-методист – Г.Сидор) відбувся семінар-практикум для вихователів ЗДО, НВК. Гостям запропоновано переглянути розвагу «Розколяда у нашому садочку», разом попрощатися з Колядою, Ялинкою, а також взяти участь у майстер-класі з екодизайну, який підготували вихователь-методист Сидор Г.А., вихователь Навроцька І.М.

Екскурсія у Музей визвольної боротьби України

Дата створення: 17:32 19.02.2018

З метою вивчення героїчних сторінок історії Українського народу учні Желдецького НВК відвідали Музей визвольної боротьби України у місті Львові.

Екскурсія в Національний історико-меморіальний заповідник

Дата створення: 17:28 19.02.2018

Їх тут триста, як скло,

Відбулося  свято ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Добротвір

Дата створення: 16:50 19.02.2018

В ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Добротвір відбулося маленьке свято. Свято рідної мови. Другокласники, разом зі своєю вчителькою Надією Михайлівною Мудрик, приймали гостей на уроці української мови. ''Службові частини мови'' - тема уроку, на якому Надія Михайлівна вирішила поділитися досвідом зі своїми колегами. Урок сподобався всім, але напевно найбільше він сподобався нашим маленьким учням.

Традиційна зустріч випускників у Дідилівському НВК

Дата створення: 09:26 19.02.2018

На світі безліч тягнеться доріг.

Вшанування пам’яті Андрія Кузьменка у Дідилівському НВК

Дата створення: 09:24 19.02.2018

2 лютого у Дідилівському НВК вшанували пам’ять нашого відомого земляка, співака, лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка.

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури в ЗОШ I-II ст. с. Сілець

Дата створення: 09:22 19.02.2018

29 січня в ЗОШ I-II ст. с. Сілець відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.    Відкритий урок з зарубіжної літератури у 9 класі провела Шмат Ірина Андріївна.   На уроці були присутні керівник методичного об’єднання , Яриш  Вікторія Лук’янівна та вчителі зарубіжної літератури Подолюк Галина Андріївна , Крук Марія Василівна.