РОЗКЛАД РУХУ  АВТОБУСІВ  НА  ОЛІМПІАДУ  З  ІСТОРІЇ

на 26. 11. 2017 р.

Лист ЛОІППО від 18.10.2017_№_414 "Щодо ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії"

Лист ДОН від 10.10. 2017 р. № 01-08/3530 "Про оцінювання навчальних досягнень учнів з історії у системі загальної середньої освіти Львівщини"

Методичні рекомендації з викладання предметів суспільно-гуманітарного спрямування у 2017-18 н.р.

Презентаційні матеріали до уроку історії України  з теми: “Екологічні проблеми України наприкінці ХХ-на початку ХХІ ст. Подолання наслідків Чорнобильської катастрофи” (11 клас), з досвіду роботи  учителя  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька Форбатюк С.І.

Презентаційні матеріали до уроку історії України  з теми: "Модернізація українського суспільства в середині та у другій половині ХІХ ст."(9 клас), з досвіду роботи  учителя  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька Форбатюк С.І.

Конспект практичного заняття з теми: "Уроки державотворчих процесів" (10 клас)

Конспект практичного заняття з теми: Внесок  українського народу у перемогу над нацизмом (11 клас)

Конспект практичного заняття з теми: "Демографічні зміни. Повсякденне життя повоєнних років. Доля жінки"(11 клас)

Конспект практичного заняття з теми: "Козацькі  бойові порядки" (8 клас)